Dodaj do ulubionych

Ślubne życzenia

07.07.03, 16:39
Może znacie jakieś ładne życzenia, które mogłabym napisać na kartce
przyjaciołom, którzy w tę sobotę pobierają się? Są to ludzie pogodni, ze
świetnym poczuciem humoru, ale i bardzo religijni.
Z góry dziękuję za wszystkie pomysły.
Pozdrawiam Kasia
Obserwuj wątek
    • karatina Re: Ślubne życzenia 07.07.03, 17:02
      " Małżeństwo to coś wyjątkowego,
      ponieważ dzieląc na pół wszystkie
      zmartwienia i obowiązki jednocześnie
      wbrew wszelkim prawidłom
      matematycznym pomnaża
      dzieloną ze sobą radość,
      podwaja siły i zrozumienie małżonków"
      • g_kasia Re: Ślubne życzenia 07.07.03, 17:48
        Karatina te życzenia są świetne, pan młody jest matematykiem smile)) hihihi
    • sowa_hu_hu Re: Ślubne życzenia 07.07.03, 17:29
      kasiu moja siostra napisała kiedys znajomym na slub jeden z moich "wierszydeł"
      taki bardzo pogodny - ale nie wiem czy sie nadaje....
      jutro pośle ci tomiki to sama zobaczysz o który mi chodzi smile
      • g_kasia Re: Ślubne życzenia 07.07.03, 17:46
        Patrycja, na wszelki wypadek wyślij mi na maila ten wiersz, bo boję się, że
        tomik mogę dostać za późno...
    • xena_music Re: Ślubne życzenia 07.07.03, 17:48
      znajomi mojego męza składali nam krótkie acz treściwe życzenia:
      Mamy piękny dzień,..jesteście szczęsliwi...ale my wcale nie życzymy by był to
      ten dzisiejczy dzień najpiękniejszym, ale by był preludium do tego co będzie.By
      był pierwszym, od którego wszystko się zacznie i każdy nastepny będzie co i raz
      piękniejszy

      a my na weselach mówimy tak

      niech zawita w wasze sciany miłość dobroc spokój i co rok po dwa bocianysmile
      • doris73 Re: Ślubne życzenia 07.07.03, 21:25
        Mi najbardziej podoba sie tekst: Niewazne za kogo wychodzisz za maz, po slubie
        i tak okaze sie, ze jest to zupelnie inna osobasmile))) Oczywiscie nie nadaja sie
        to raczej na zyczenia, ale tak mi sie przypomnialy.
    • miola Re: Ślubne życzenia 08.07.03, 08:37
      " A kochajacym życzę nade wszystko,
      czy są weseli, czy w rozłące smutni,
      by pamiętali o pierwszym uscisku
      i zapomnieli o ostatniej kłótni."
    • mkatarynka.edziecko Re: Ślubne życzenia 08.07.03, 14:15
      Ja zwykle nowożeńcom życzę, żeby przez całe życie kochali się tak jak w dniu
      ślubu...

      Pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka