Dodaj do ulubionych

powrót do pracy

06.11.07, 09:44
Do pracy wracam za tydzień, teraz jestem na urlopie wypoczynkowym, a
już się zdenerwowałam na nowego kierownika. Wczoraj wezwał mojego
męża (pracujemy w jednej firmie) i stwierdził, że dzień po powrocie
mam jechać na egzaminy i zdać 5 na raz!!! Do każdego egzaminu
przypada ok 400 stron materiału do przerobienia.
Wiem, że powinnam się rozwijać, poszerzać kwalifikacje, ale nie w
ciągu jednego dnia!!!
Przed ciążą bardzo angażowałam się w pracy, poświęcałam jej dużo
prywatnego czasu, oczywiście licząc na wymierne efekty. Niestety
szefostwo się zmieniło i nikt nie pamięta o moim poświęceniu. Teraz
mój prywatny czas jest bezcenny więc zamierzam porozmawiać z szefem
przed powrotem i przełożyć egzaminy na kolejny termin.
Może którać z emam orientuje się w temacie, czy mogłaym poprosić
szefa o czas na naukę w trakcie pracy? Nie uśmiecha mi się czytać
małej rozporządzeń do snu.
Obserwuj wątek
    • kali_pso Re: powrót do pracy 06.11.07, 09:55
      Ale co to za egzaminy, do których wczesniej się nie przygotowywałaś,
      jak rozumiem?winkP Tak nagle, sam z siebie z tym wyskoczył, czy tez
      wiedziałaś jednak, ze masz je zdawać, tylko ich jednorazowa ilość
      Cie przeraziła?
      • jadena Re: powrót do pracy 06.11.07, 10:25
        Te egzaminy potrzebne są do uzyskania uprawnień do systemu
        informatycznego. Wcześniej oczywiście zdawałam podobne i mam pełny
        dostęp w moim dziale, jednak nie wiadomo dlaczego szef postanowił
        nagle rozszerzyć zakres moich obowiązków o dodatkowe działania. Ja
        bardzo chętnie zdam te egzaminy tylko w późniejszym terminie i nie
        na raz!!!
        Głównie chodzi mi o to, że wolę urlop poświęcić na zabawę z
        dzieckiem niż na ślęczenie nad papierzyskami. Po powrocie do pracy
        też wolałabym wieczory spędzać z rodziną, dlatego chciałabym wiedzeć
        czy mogę poprosić np o godzinę dziennie z czasu pracy na naukę.
        Poprzedni szef nie robił problemów, kiedy z kolegami omawialiśmy
        zagadnienia w pracy, sam często w tym uczestniczył i nie
        zastanawiałam się czy jest to w jakiś sposób normowane przez
        przepisy czy jest to po prostu jego dobra wola.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka