Dodaj do ulubionych

pytanko dotyczące perfum

03.12.07, 13:36
wiem ze roznica miedzy wodami toaletowymi a wodami perfumowanymi
jest taka ze w tych piewrwszych jest mniej substancji
zapachowych.ale czy w tym przypadku zapach krocej sie utrzymuje czy
jest tylko mniej intensywny?prosze o dopowiedz osoby które maja
skale porównawcza miedzy perfumami a wodami toaletowymi
Obserwuj wątek
    • nefretete28 Re: pytanko dotyczące perfum 03.12.07, 13:40
      a mnie się wydawało, że branżę kosmetyczną masz w 1 paluszkuwink
      Moja teściowa pracuje w perfumerii i wody toaletowe są słabsze co za
      tym idzie krócej sie trzymaja. Mi osobiscie to odpowiada, bo nie
      lubię jak mój mąż psika sie perfumem, pozniej cały dzień aż do
      wieczor pachnie jak przysłowiowy chłop z pegierów co do kościoła
      idzie na msze.
      • lola211 Re: pytanko dotyczące perfum 03.12.07, 13:41
        To moze niech zmieni zapachsmile?
        • nefretete28 Re: pytanko dotyczące perfum 03.12.07, 13:46
          Już cześć śmierdzideł oddałam. To są testery, więc mąż używa ich
          odgórnie, to co mamusia mu przyniesie. Gdyby miał kupic w sklepie,
          nie wyraziłabym zgody na takie '' cudeńka" za taką kasę jeśli chodzi
          o nute zapachową jak to mówią.
          • lola211 Re: pytanko dotyczące perfum 03.12.07, 13:49
            Dobrze dobrana woda wspolgra ze skora i po czasie pieknie sie na
            niej "uklada",zapach jest wyczuwalny tylko z bliska, subtelnie.
            Nie wystarczy sie popryskac pierwszym z brzegu zapachem w nadziei,
            ze skoro duzo kosztuje, to musi byc powalajaco.
            • nefretete28 Re: pytanko dotyczące perfum 03.12.07, 13:51
              Dokładnie.
              Zgadzam się. Kiedyś, gdzieś wyczytałam, że dobrze dobrany zapach
              jest niewyczuwalny przez osobę która się nim spryskala.
            • nefretete28 Re: pytanko dotyczące perfum 03.12.07, 13:51
              Dokładnie.
              Zgadzam się. Kiedyś, gdzieś wyczytałam, że dobrze dobrany zapach
              jest niewyczuwalny przez osobę która się nim spryskala.
              • gryzelda71 Re: pytanko dotyczące perfum 03.12.07, 13:53
                Jest niewyczuwalny,bo nos przyzwyczaja sie do zapachu.
      • joanna266 Re: pytanko dotyczące perfum 03.12.07, 13:45
        od zawsze uzywam tylko wód perfumowanych stad moje pytaniesmile
        zuwazyłam jednak ze wody toaletowe nie róznia sie az tak wiele ceną
        od perfumowanych dlatego chciałam sie dowiedziec o co chodzi.
      • gryzelda71 Re: pytanko dotyczące perfum 03.12.07, 13:52
        Jak się psika PERFUMEM,to nie dziwne,ze nie da się wytrzymac....
        • joanna266 gryzeldo a czemu ty taka zgryżliwa jestes hę???? 03.12.07, 13:53

          • gryzelda71 Re: gryzeldo a czemu ty taka zgryżliwa jestes hę? 03.12.07, 13:56
            Bo nie uzywam perfuma prostesmile
    • be_em Re: pytanko dotyczące perfum 03.12.07, 13:54
      krócej sie utrzymuje i jest mniej intensywnysmile
    • strega Re: pytanko dotyczące perfum 03.12.07, 14:46
      Hmm, roznica jest nie tylko w ilosci substancji zapachowych,a co za tym
      idzie,intensywnoscia,ale w niektorych perfumach takze w nutach.Czasem miedzy edt
      a edp roznica zapachowa jest calkiem spora.
      • fajka7 Re: pytanko dotyczące perfum 03.12.07, 23:42
        potwierdzam, np Mademoiselle by CC, ogromna roznica

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka