dorotka213
08.08.03, 13:15
Mam prośbę do e-mam, które mogą podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami.
Od jakiegoś czasu "testuję" różne pigułki antykoncepcyjne, niestety strasznie
trudno mi znaleźć taką, która spełni wszystkie moje oczekiwania. Moja pani
doktor zaproponowała mi założenie spirali wewnątrzmacicznej. Poczytałam o tym
troszkę, ale bardzo chciałabym dowiedzieć się od tych mam, które wybrały tę
właśnie metodę, jak to jest - jakie Wy widzicie za i przeciw i co powinnam
jeszcze wiedzieć, a nie piszą tego w "mądrych książkach". Będę wdzięczna za
wszelkie opinie.
Pozdrawiam
Dorotka