Dodaj do ulubionych

Obsmiałam sie...Zobaczcie same

09.01.08, 15:47
roztocki.republika.pl/index.html
Obserwuj wątek
    • dlania Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 15:51
      Dobre! Tylko zaraz, kim jhest model? Czy to Gracjan? To kto robi zdj,ęcia?
    • dlania Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 15:53
      Normalnie samowystarczalny wszechstronny talent!
    • moofka Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 15:55
      cudowne ;DDDD
      a moze to uroczy chlopak gracjana?
    • morgen_stern Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 15:55
      Buhahaha, umarłam! wink)))
      Gracjan rulez!
      • roksanaa22 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 15:56
        Pieknesmile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    • pieskuba Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 16:01
      Ale pamiętajcie, wykorzystywanie bez zeWZolenia zabronione :o)
    • demarta Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 16:01
      jeju, można się w nim odrazu zakochać!!! wink)
      • morgen_stern Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 16:02
        To na 100% gej tak swoją drogą.
        • demarta Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 16:03
          morgen_stern napisała:

          > To na 100% gej tak swoją drogą.
          >


          tym bardziej sie zakochuję!!! tongue_outP
    • diin Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 16:08
      he he faktycznie dobry jest smile
    • moninia2000 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 16:41
      Bozzzzki, zdecydowany, mezzzzzki i twady typ.
      Supersmile)))))))))))))
    • ibulka Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 17:29
      no zdjęcia 'fantastyczne', ale czemu się śmiejecie? big_grinDD

      chyba nie w temacie jestem...? ;>
      • beata132 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 17:56
        big_grinDDDDDDDDDD

        Zamieścił nawet fotki naturystycznebig_grinDDDDDDDDDDD
        • gagunia Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 17:57
          haha, ta z siusiakiem najlepsza, myslałam, ze spadne z krzesła z wrazenia wink))))
          • mama007 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 18:07
            gagunia napisała:

            > haha, ta z siusiakiem najlepsza, myslałam, ze spadne z krzesła z wrazenia wink)))
            > )

            duzo jest z siusiakiem <rotfl>

            siusiak jak siusiak, ale fryzure jaka maaa.......... big_grin
            • roksanaa22 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 19:03
              Powiedzcie mi skąd sie biorą takie osobowości?
              Robia to co robią i myślą,że to jest super/hiper/extra/bomba/czad...

              Jak można pomyśleć,że to jest fajna,ciekawa,artystyczna(!!!) strona?
    • baska299 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 19:13
      Hmm,śmiejecie się a facet ma naprawdę talentbig_grin
    • kali_pso Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 19:41
      Urzekające....on ma w sobie COŚ....ciekawe czy "czynne kontakty" ma
      tylko z naturą?winkP
      • syriana Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 19:53
        te z Krakowa mnie najbardziej urzekły
        moje miejsca ulubione akurat sobie upodobał smile

        przebijając się w lecie przez tłumy turystów na mieście, wspomnę czasem Gracjana
        w stringach
        • syriana Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 19:55
          nie, zaraz, on chyba jest z Krakowa
          oł maj gad, może gdzieś wpadnę na niego więc
          • kali_pso Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:03
            Koniecznie zrób sobie wtedy z nim fotkę, w końcu sławny człowiek z
            Gracjana jestsmile

            Swoją drogą to niezły narcyz z niegowink
            • syriana Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:12
              po prostu zna swoją wartość chłopak
              aż mu zaczęłam zazdrościć, bo ja to na widok aparatu czmycham jak najdalej
          • roksanaa22 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:06
            Dziewczyny!Koniecznie trzeba mu sie wpisać do księgi gości-tam
            jeszcze nikogo nie masad
            Choć poważnie wątpię czy jest zainteresowany wpisami kobiettongue_out
    • zuzanka79 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:06
      Podoba mi się to zdjęcie w majteczkach w kwiateczki na tle Giewontu.
      Chyba sobie na tapetę wrzucę. A co!!!
      • beata985 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:16
        zuzanka79 napisała:

        > Podoba mi się to zdjęcie w majteczkach w kwiateczki na tle
        Giewontu.
        > Chyba sobie na tapetę wrzucę. A co!!!

        szkoda, z e mam kompa wspolnego z dziecimi, bo to fajny pomysł
        jest sad((

        a ten pomysł z księgą gości, extra. jakbysmy sie tam wszystkie
        wpisały???
        co Wy na to???
        • roksanaa22 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:17
          Ja jestem ZA o ile nie będę samasmile
          • zuzanka79 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:19
            to ja się dopiszę o ile wy się też dopiszecie. Która zaczyna?
            • kali_pso Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:22
              Dziewczyny, on wygląda na takiego, który pochlebstwa łyka lekko,
              więc uważajcie, bo pomyśli, że Wy tak na serio i poczuje MISJĘ i
              będzie dalej "kontaktował się z naturą", uwieczniając te kontakty w
              neciewinkPPPPP
            • moniaczek1 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:23
              ale super koleś!Chyba poproszę o spotkanie!!!!!!he he he.Też w to wchodzę razem
              z wami dziewczyny.
              • estra1 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:29
                No to plujcie sobie w brodę te,które nie załapały się na akty
                Gracjana,niestety był zmuszony usunąćsmile)
                • dlania Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:33
                  Ja widziałam. najlepszy był ten w wodzie, gdzie mu ryby fiuta zjadły.
                  A dlaczego byl zmuszony usunać? nagła popularnośc wśród emam go onieśmieliła?
                  Nie ten target?
                • mama007 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:40
                  estra1 napisała:

                  > No to plujcie sobie w brodę te,które nie załapały się na akty
                  > Gracjana,niestety był zmuszony usunąćsmile)

                  ale fotki z wybrzeza tez sa dobre big_grin
                  ja je JESZCZE widze..
                  moze skopiowac?? <rotfl> smile)))))
                  • roksanaa22 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:42
                    Dlaczego strona usunięta???
                    Buuuu,nie wpiszę sięsad(((
                    • beata985 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:51
                      no i masz babo placek
                    • estra1 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:58
                      roksanaa22 napisała:

                      > Dlaczego strona usunięta???
                      > Buuuu,nie wpiszę sięsad(((

                      Nie strona ino aktysmilenie płacz kobieto,tylko dołączaj do fan-clubu
                      • lady_sphinx Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 21:14
                        Ja też sie usmiałam - znajomi którym to wysłałam równiez wink
                        Tyle tylko, że najpierw zniknęły akty z głównej strony (w podstronach jeszcze były). A teraz juz nawet strony nie ma crying((

                        Buuuuu, buuuu
    • zuzanka79 znalazłam jedno 09.01.08, 21:13
      ... lepsze jedno niż żadne. Zapiszcie sobie na dysku na otarcie łez
      i wpominajcie w nostaligii za tym co piękne
      www.fotolog.com/mistaelefant/48170847
      • lady_sphinx Ja mam 6 zdjęć 09.01.08, 21:21
        Mam 6 zdjęć Gracjana, bo u mnie strona jeszcze otwarta, więc zdążyłam zgrać na dysk.
        Zaraz wrzucę na sieć - dla otarcia łez - jest i pupa w stringach i siusiak i szałowe spodenki. No wiecie - cały Gracjan wink))
      • beata985 Re: znalazłam jedno 09.01.08, 21:21
        ło matko odlot zupełny....
        a w tych spodenkach...sam miodzioo.......
      • zuzanka79 i jeszcze ... nie jedno 09.01.08, 21:23
        www.net-galeria.pl/details.php?image_id=860&mode=search
        www.net-galeria.pl/details.php?image_id=861&mode=search
        • lady_sphinx Re: i jeszcze ... nie jedno 09.01.08, 21:33
          Zuzanka79 - jestes THE BEST
          Własnie to zdjęcie w błocie jest takie coolwink))
          • beata985 Re: i jeszcze ... nie jedno 10.01.08, 09:34
            a ja nie umię nic znalezc w tej galerii. wyswietla mi się główna
            stona. buuu...
            a on sam te fotki usunął???
            no wcale sie nie dziwię a numer z plakatem i studentką-zarąbisty...
    • lady_sphinx Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 21:41
      www.ekspozycje.pl/4,fotografia/3248.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka