e5121 09.01.08, 15:47 roztocki.republika.pl/index.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dlania Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 15:51 Dobre! Tylko zaraz, kim jhest model? Czy to Gracjan? To kto robi zdj,ęcia? Odpowiedz Link Zgłoś
dlania Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 15:53 Normalnie samowystarczalny wszechstronny talent! Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 15:55 cudowne ;DDDD a moze to uroczy chlopak gracjana? Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 15:55 Buhahaha, umarłam! ))) Gracjan rulez! Odpowiedz Link Zgłoś
roksanaa22 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 15:56 Piekne))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
pieskuba Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 16:01 Ale pamiętajcie, wykorzystywanie bez zeWZolenia zabronione :o) Odpowiedz Link Zgłoś
demarta Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 16:01 jeju, można się w nim odrazu zakochać!!! ) Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 16:02 To na 100% gej tak swoją drogą. Odpowiedz Link Zgłoś
demarta Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 16:03 morgen_stern napisała: > To na 100% gej tak swoją drogą. > tym bardziej sie zakochuję!!! P Odpowiedz Link Zgłoś
diin Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 16:08 he he faktycznie dobry jest Odpowiedz Link Zgłoś
moninia2000 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 16:41 Bozzzzki, zdecydowany, mezzzzzki i twady typ. Super))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ibulka Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 17:29 no zdjęcia 'fantastyczne', ale czemu się śmiejecie? DD chyba nie w temacie jestem...? ;> Odpowiedz Link Zgłoś
beata132 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 17:56 DDDDDDDDDD Zamieścił nawet fotki naturystyczneDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
gagunia Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 17:57 haha, ta z siusiakiem najlepsza, myslałam, ze spadne z krzesła z wrazenia )))) Odpowiedz Link Zgłoś
mama007 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 18:07 gagunia napisała: > haha, ta z siusiakiem najlepsza, myslałam, ze spadne z krzesła z wrazenia ))) > ) duzo jest z siusiakiem <rotfl> siusiak jak siusiak, ale fryzure jaka maaa.......... Odpowiedz Link Zgłoś
roksanaa22 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 19:03 Powiedzcie mi skąd sie biorą takie osobowości? Robia to co robią i myślą,że to jest super/hiper/extra/bomba/czad... Jak można pomyśleć,że to jest fajna,ciekawa,artystyczna(!!!) strona? Odpowiedz Link Zgłoś
baska299 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 19:13 Hmm,śmiejecie się a facet ma naprawdę talent Odpowiedz Link Zgłoś
kali_pso Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 19:41 Urzekające....on ma w sobie COŚ....ciekawe czy "czynne kontakty" ma tylko z naturą?P Odpowiedz Link Zgłoś
syriana Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 19:53 te z Krakowa mnie najbardziej urzekły moje miejsca ulubione akurat sobie upodobał przebijając się w lecie przez tłumy turystów na mieście, wspomnę czasem Gracjana w stringach Odpowiedz Link Zgłoś
syriana Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 19:55 nie, zaraz, on chyba jest z Krakowa oł maj gad, może gdzieś wpadnę na niego więc Odpowiedz Link Zgłoś
kali_pso Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:03 Koniecznie zrób sobie wtedy z nim fotkę, w końcu sławny człowiek z Gracjana jest Swoją drogą to niezły narcyz z niego Odpowiedz Link Zgłoś
syriana Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:12 po prostu zna swoją wartość chłopak aż mu zaczęłam zazdrościć, bo ja to na widok aparatu czmycham jak najdalej Odpowiedz Link Zgłoś
roksanaa22 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:06 Dziewczyny!Koniecznie trzeba mu sie wpisać do księgi gości-tam jeszcze nikogo nie ma Choć poważnie wątpię czy jest zainteresowany wpisami kobiet Odpowiedz Link Zgłoś
zuzanka79 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:06 Podoba mi się to zdjęcie w majteczkach w kwiateczki na tle Giewontu. Chyba sobie na tapetę wrzucę. A co!!! Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:16 zuzanka79 napisała: > Podoba mi się to zdjęcie w majteczkach w kwiateczki na tle Giewontu. > Chyba sobie na tapetę wrzucę. A co!!! szkoda, z e mam kompa wspolnego z dziecimi, bo to fajny pomysł jest (( a ten pomysł z księgą gości, extra. jakbysmy sie tam wszystkie wpisały??? co Wy na to??? Odpowiedz Link Zgłoś
roksanaa22 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:17 Ja jestem ZA o ile nie będę sama Odpowiedz Link Zgłoś
zuzanka79 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:19 to ja się dopiszę o ile wy się też dopiszecie. Która zaczyna? Odpowiedz Link Zgłoś
kali_pso Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:22 Dziewczyny, on wygląda na takiego, który pochlebstwa łyka lekko, więc uważajcie, bo pomyśli, że Wy tak na serio i poczuje MISJĘ i będzie dalej "kontaktował się z naturą", uwieczniając te kontakty w neciePPPPP Odpowiedz Link Zgłoś
moniaczek1 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:23 ale super koleś!Chyba poproszę o spotkanie!!!!!!he he he.Też w to wchodzę razem z wami dziewczyny. Odpowiedz Link Zgłoś
estra1 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:29 No to plujcie sobie w brodę te,które nie załapały się na akty Gracjana,niestety był zmuszony usunąć) Odpowiedz Link Zgłoś
dlania Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:33 Ja widziałam. najlepszy był ten w wodzie, gdzie mu ryby fiuta zjadły. A dlaczego byl zmuszony usunać? nagła popularnośc wśród emam go onieśmieliła? Nie ten target? Odpowiedz Link Zgłoś
mama007 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:40 estra1 napisała: > No to plujcie sobie w brodę te,które nie załapały się na akty > Gracjana,niestety był zmuszony usunąć) ale fotki z wybrzeza tez sa dobre ja je JESZCZE widze.. moze skopiowac?? <rotfl> ))))) Odpowiedz Link Zgłoś
roksanaa22 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:42 Dlaczego strona usunięta??? Buuuu,nie wpiszę się((( Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:51 no i masz babo placek Odpowiedz Link Zgłoś
estra1 Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 20:58 roksanaa22 napisała: > Dlaczego strona usunięta??? > Buuuu,nie wpiszę się((( Nie strona ino aktynie płacz kobieto,tylko dołączaj do fan-clubu Odpowiedz Link Zgłoś
lady_sphinx Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 21:14 Ja też sie usmiałam - znajomi którym to wysłałam równiez Tyle tylko, że najpierw zniknęły akty z głównej strony (w podstronach jeszcze były). A teraz juz nawet strony nie ma (( Buuuuu, buuuu Odpowiedz Link Zgłoś
zuzanka79 znalazłam jedno 09.01.08, 21:13 ... lepsze jedno niż żadne. Zapiszcie sobie na dysku na otarcie łez i wpominajcie w nostaligii za tym co piękne www.fotolog.com/mistaelefant/48170847 Odpowiedz Link Zgłoś
lady_sphinx Ja mam 6 zdjęć 09.01.08, 21:21 Mam 6 zdjęć Gracjana, bo u mnie strona jeszcze otwarta, więc zdążyłam zgrać na dysk. Zaraz wrzucę na sieć - dla otarcia łez - jest i pupa w stringach i siusiak i szałowe spodenki. No wiecie - cały Gracjan )) Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: znalazłam jedno 09.01.08, 21:21 ło matko odlot zupełny.... a w tych spodenkach...sam miodzioo....... Odpowiedz Link Zgłoś
zuzanka79 i jeszcze ... nie jedno 09.01.08, 21:23 www.net-galeria.pl/details.php?image_id=860&mode=search www.net-galeria.pl/details.php?image_id=861&mode=search Odpowiedz Link Zgłoś
lady_sphinx Re: i jeszcze ... nie jedno 09.01.08, 21:33 Zuzanka79 - jestes THE BEST Własnie to zdjęcie w błocie jest takie cool)) Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: i jeszcze ... nie jedno 10.01.08, 09:34 a ja nie umię nic znalezc w tej galerii. wyswietla mi się główna stona. buuu... a on sam te fotki usunął??? no wcale sie nie dziwię a numer z plakatem i studentką-zarąbisty... Odpowiedz Link Zgłoś
lady_sphinx Re: Obsmiałam sie...Zobaczcie same 09.01.08, 21:41 www.ekspozycje.pl/4,fotografia/3248.html Odpowiedz Link Zgłoś