Dodaj do ulubionych

Stary wąteczek - tak mnie na wspominka wzięło :)

03.03.08, 21:46
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=28680745&a=28680745

Tak mnie jakoś na wspominki wzięło i czytam stare wątkismile Wesołe
stare wątki.

Ehh się rozrzewniłam nosmile

Podrzućcie coś jeszcze w dobrym klimacie utrzymanego.

pamiętacie te czasy? hehehehehe
Obserwuj wątek
    • takasobiekobietka Re: Stary wąteczek - tak mnie na wspominka wzięł 03.03.08, 21:51
      wateczek,wspomnionka......ile masz lat,ze takie "zdrobnionka" uzywasz
      • czajkax2 Re: Stary wąteczek - tak mnie na wspominka wzięł 03.03.08, 21:55
        hehe, wystarczająco dużo żeby się tego nie wstydzićtongue_out
      • takasobiekobietka Re: Stary wąteczek - tak mnie na wspominka wzięł 03.03.08, 21:57
        nie wiem,ale mam uraz do takich zdrobnien
        • czajkax2 Re: Stary wąteczek - tak mnie na wspominka wzięł 03.03.08, 22:09
          Tak gwoli scisłości to zdrobienie jest tylko jedno "wąteczek". To że
          ty masz uraz do zdrobnień nie oznacza że każdy go masmile Są sytacje że
          zdrobienie jest nawet wskazane i nie ma co z tego robić problemu.

          Tak Zono to były czasybig_grin

          Przypomne że sygnaturkę miałam za pozwoleniem modearora hehe wtedy
          inna polityka portalu była. Ale nie żal ze się skończyła.

          Zal tylko ze czasy takich wateczków minęły. A może to nie czasy
          inne tylko ja starsza?

          Teraz nie ma juz takich watków ze człowiek po nocach nie śpi, co
          chwilę zerka co nowego. czy to watek zabawowy był czy ostra jatka. A
          teraz.... ehhhhhhh...........tylko wspominanie zostałosmile
    • zona_mi To były czasy... 03.03.08, 22:00
      kiedy Czajka nie wiedziała jeszcze czego nie wolno mieć w
      sygnaturce ;P
    • mama_kotula Popłakałam się 03.03.08, 23:04
      zaplułam i zasmarkałam z zachwytu, z lekka popuszczając w gatki.

      Zwłaszcza na okoliczność przeczytania o Lili moczącej kuper oraz przy tekście "Krowy wydoić. Czajkę wyczaić".

      Ómarłam.
      Leżę.
      Pełen respekt, dziewczyny smile
      Kwiiiiiiiiiiiiiiik. <ociera łzy>
      • marysienka44 Re: a taka mała uwaga do czajki 04.03.08, 03:01
        link do allegro masz w tamtym linku aktualny, i do aukcji które teraz trwają,
        czy to w porządku?
        Odnośnik do starego wątku ok, rozumiem, ale link z aktualnymi aukcjami???
        Może można stosowac takie obejścia aby zamieścic swoje aukcje?

        PS. Ciuchy fajne, tak na marginesie, kilka obserwuję smile może się skuszę.
        • mama_kotula Re: a taka mała uwaga do czajki 04.03.08, 08:56
          marysienka44 napisała:
          > link do allegro masz w tamtym linku aktualny, i do aukcji które teraz trwają,
          czy to w porządku?
          > Odnośnik do starego wątku ok, rozumiem, ale link z aktualnymi aukcjami??? Może
          można stosowac takie obejścia aby zamieścic swoje aukcje?


          Marysieńko, na litość boską, czy uważasz, że Czajka celowo wyciągnęła stary
          wątek, aby perfidnie zakamuflować w nim link do swoich aukcji allegro?
          Wiesz, wydaje mi się, że w ogóle nawet nie zauważyła, że w sygnaturce miała
          wówczas ów link.
          Nie dopatrujmy się wszędzie złej woli, przekrętów. A jak ktoś ma uprzedzenie do
          kogoś, to i w zwykłym pierdnięciu dopatrzy się spisku.
        • czajkax2 Marysienko 04.03.08, 09:23
          jako jedyna przejrzałas moje niecne plany. Pełen respekt dla twojej
          spostrzegawczości, nikt inny nie pomyślal nawet dlaczego wyciągnęłam
          ten wątek.


          Link do moich aukcji był taki sam 2 lata temu i jest taki sam
          teraz. Nic nie poradze ze po 2 latach sygnaturka nadal jest aktywna.
          A aukcje owszem mam, ale do tej pory jakos powstrzymywalam sie od
          reklamowania sie na ematcetongue_out

          W atek jest moim ulubionym, od dawna mam go wrzuconego w Ulubione i
          co jakisczas płacze ze smiechu kiedy go czytam.
          A wczoraj pomyslalam ze moze ktos jeszcze poczyta i przypomni sobie
          dawne wesołe czsy.

          Szczerze ci powiem ze o linku do allegro nawet nie myslalam w tym
          kontekście.

          Nie reklamuje sie na forach ze swoimi aukcjami (na 3 forach
          prywatnych na których mozna, włąsnie zaczęlamsmile) i do tej pory jakos
          zyłam.
    • lila1974 Ja lubię ten: 04.03.08, 09:07
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=582&w=26793940&v=2&s=0
      • czajkax2 Re: Ja lubię ten: 04.03.08, 09:25
        hehe pamiętam Lilu ten wateksmile

        Eh chyba naparwde sie starzeje skoro wole czytac stare wątki niz te
        z 1 stron forum ;P
        • madziaaaa Czajka, Ty uważaj! 04.03.08, 09:30
          Bo Cię moderatorki ciachną i przeniosą!
          ;P
          • czajkax2 Re: Czajka, Ty uważaj! 04.03.08, 09:37
            No kura, notongue_out
            Jednak to prawda. Moderaor nie może prywatnie nic napisac zeby nie
            byc posądzonym o niecne zamiary.

            A watek naparwde jest fajny, nie doszukujcie sie drugiego dna, tam
            gdzie go nie ma.

            Fajnie ze chociaz Kotuli się spodobalsmile
            Później poszukam jeszcze kilku to zapodam linki. Tylko niestety tam
            moja sygnaturka tez moze byc buuuuuu
            • wegatka Re: Czajka, Ty uważaj! 04.03.08, 10:05
              Nie tylko Kotuli się podoba, ale moja opinia niestety nie jest obiektywna wink

              Czajka, a co do Twoich sygnaturek, to miałam taką ulubioną o posranych pomysłach
              wink)
              • czajkax2 Wegatko 04.03.08, 10:29
                sygnaturka o której piszesz jest najlepsiejsia na świecie. Tylko
                niestety nie bardzo ją teraz miec wpisanąsad A szkoda bardzo.
                • wegatka Re: Wegatko 04.03.08, 10:41
                  No szkoda, że nie bardzo, bo czasem aż przydałoby się dać nią po oczach wink)
                  Obiecaj mi, że jak będziesz na emeryturze, to do niej wrócisz wink
                  • czajkax2 Re: Wegatko 04.03.08, 23:03
                    wegatka napisała:
                    Obiecaj mi, że jak będziesz na emeryturze, to do niej wrócisz wink




                    Wegatko masz to jak w bankubig_grin To pierwsza rzez która zrobie hehe
    • wegatka No to powspominajmy jeszcze trochę ;-)) 04.03.08, 10:08
      Ten jest równie cudny wink)

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=26527978&a=26527978
      • czajkax2 Re: No to powspominajmy jeszcze trochę ;-)) 04.03.08, 10:31
        hahaha to klasykasmile Dzięki za link Wegatkosmile
    • kotbehemot6 A tak wogóle to.... 04.03.08, 10:38
      ... to ja bym przeniosła ten wątek. to ewidentna dyskusja o Forum i do tego
      służy Forum o Forum!!!!! I to moderatorka, no wstyd normalniesmile))))))))))
      • mama_kotula Re: A tak wogóle to.... 04.03.08, 10:43
        kotbehemot6 napisała:

        > ... to ja bym przeniosła ten wątek. to ewidentna dyskusja o Forum i do tego służy Forum o Forum!!!!! I to moderatorka, no wstyd normalniesmile))))))))))

        Moderatorka na czarno nie jest moderatorką, tylko Czajką. Na forum o ptakach przenieść zatem należy.
        A ciebie na forum o kotach. Mnie też w sumie...

        Echh, i tak drugie takie arcydzieło nie powstanie. Za każdym razem, jak czytam tamten wątek o kasowaniu i przenoszeniu, płaczę rzewnymi łzami big_grinDDD
    • pade Re: Stary wąteczek - tak mnie na wspominka wzięł 05.03.08, 09:27
      mnie się najbardzej spodobał ostatnio wątek: czy myjecie swoich
      mężów?
      niestety nie mogłam go doczytać do końca bo chichotaniem i
      parskaniem obudziłam dzieckosmile))
      może teraz uda mi się doczytać
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka