czajkax2 03.03.08, 21:46 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=28680745&a=28680745 Tak mnie jakoś na wspominki wzięło i czytam stare wątki Wesołe stare wątki. Ehh się rozrzewniłam no Podrzućcie coś jeszcze w dobrym klimacie utrzymanego. pamiętacie te czasy? hehehehehe Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
takasobiekobietka Re: Stary wąteczek - tak mnie na wspominka wzięł 03.03.08, 21:51 wateczek,wspomnionka......ile masz lat,ze takie "zdrobnionka" uzywasz Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Re: Stary wąteczek - tak mnie na wspominka wzięł 03.03.08, 21:55 hehe, wystarczająco dużo żeby się tego nie wstydzić Odpowiedz Link Zgłoś
takasobiekobietka Re: Stary wąteczek - tak mnie na wspominka wzięł 03.03.08, 21:57 nie wiem,ale mam uraz do takich zdrobnien Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Re: Stary wąteczek - tak mnie na wspominka wzięł 03.03.08, 22:09 Tak gwoli scisłości to zdrobienie jest tylko jedno "wąteczek". To że ty masz uraz do zdrobnień nie oznacza że każdy go ma Są sytacje że zdrobienie jest nawet wskazane i nie ma co z tego robić problemu. Tak Zono to były czasy Przypomne że sygnaturkę miałam za pozwoleniem modearora hehe wtedy inna polityka portalu była. Ale nie żal ze się skończyła. Zal tylko ze czasy takich wateczków minęły. A może to nie czasy inne tylko ja starsza? Teraz nie ma juz takich watków ze człowiek po nocach nie śpi, co chwilę zerka co nowego. czy to watek zabawowy był czy ostra jatka. A teraz.... ehhhhhhh...........tylko wspominanie zostało Odpowiedz Link Zgłoś
zona_mi To były czasy... 03.03.08, 22:00 kiedy Czajka nie wiedziała jeszcze czego nie wolno mieć w sygnaturce ;P Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Popłakałam się 03.03.08, 23:04 zaplułam i zasmarkałam z zachwytu, z lekka popuszczając w gatki. Zwłaszcza na okoliczność przeczytania o Lili moczącej kuper oraz przy tekście "Krowy wydoić. Czajkę wyczaić". Ómarłam. Leżę. Pełen respekt, dziewczyny Kwiiiiiiiiiiiiiiik. <ociera łzy> Odpowiedz Link Zgłoś
marysienka44 Re: a taka mała uwaga do czajki 04.03.08, 03:01 link do allegro masz w tamtym linku aktualny, i do aukcji które teraz trwają, czy to w porządku? Odnośnik do starego wątku ok, rozumiem, ale link z aktualnymi aukcjami??? Może można stosowac takie obejścia aby zamieścic swoje aukcje? PS. Ciuchy fajne, tak na marginesie, kilka obserwuję może się skuszę. Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: a taka mała uwaga do czajki 04.03.08, 08:56 marysienka44 napisała: > link do allegro masz w tamtym linku aktualny, i do aukcji które teraz trwają, czy to w porządku? > Odnośnik do starego wątku ok, rozumiem, ale link z aktualnymi aukcjami??? Może można stosowac takie obejścia aby zamieścic swoje aukcje? Marysieńko, na litość boską, czy uważasz, że Czajka celowo wyciągnęła stary wątek, aby perfidnie zakamuflować w nim link do swoich aukcji allegro? Wiesz, wydaje mi się, że w ogóle nawet nie zauważyła, że w sygnaturce miała wówczas ów link. Nie dopatrujmy się wszędzie złej woli, przekrętów. A jak ktoś ma uprzedzenie do kogoś, to i w zwykłym pierdnięciu dopatrzy się spisku. Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Marysienko 04.03.08, 09:23 jako jedyna przejrzałas moje niecne plany. Pełen respekt dla twojej spostrzegawczości, nikt inny nie pomyślal nawet dlaczego wyciągnęłam ten wątek. Link do moich aukcji był taki sam 2 lata temu i jest taki sam teraz. Nic nie poradze ze po 2 latach sygnaturka nadal jest aktywna. A aukcje owszem mam, ale do tej pory jakos powstrzymywalam sie od reklamowania sie na ematce W atek jest moim ulubionym, od dawna mam go wrzuconego w Ulubione i co jakisczas płacze ze smiechu kiedy go czytam. A wczoraj pomyslalam ze moze ktos jeszcze poczyta i przypomni sobie dawne wesołe czsy. Szczerze ci powiem ze o linku do allegro nawet nie myslalam w tym kontekście. Nie reklamuje sie na forach ze swoimi aukcjami (na 3 forach prywatnych na których mozna, włąsnie zaczęlam) i do tej pory jakos zyłam. Odpowiedz Link Zgłoś
lila1974 Ja lubię ten: 04.03.08, 09:07 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=582&w=26793940&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Re: Ja lubię ten: 04.03.08, 09:25 hehe pamiętam Lilu ten watek Eh chyba naparwde sie starzeje skoro wole czytac stare wątki niz te z 1 stron forum ;P Odpowiedz Link Zgłoś
madziaaaa Czajka, Ty uważaj! 04.03.08, 09:30 Bo Cię moderatorki ciachną i przeniosą! ;P Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Re: Czajka, Ty uważaj! 04.03.08, 09:37 No kura, no Jednak to prawda. Moderaor nie może prywatnie nic napisac zeby nie byc posądzonym o niecne zamiary. A watek naparwde jest fajny, nie doszukujcie sie drugiego dna, tam gdzie go nie ma. Fajnie ze chociaz Kotuli się spodobal Później poszukam jeszcze kilku to zapodam linki. Tylko niestety tam moja sygnaturka tez moze byc buuuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
wegatka Re: Czajka, Ty uważaj! 04.03.08, 10:05 Nie tylko Kotuli się podoba, ale moja opinia niestety nie jest obiektywna Czajka, a co do Twoich sygnaturek, to miałam taką ulubioną o posranych pomysłach ) Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Wegatko 04.03.08, 10:29 sygnaturka o której piszesz jest najlepsiejsia na świecie. Tylko niestety nie bardzo ją teraz miec wpisaną A szkoda bardzo. Odpowiedz Link Zgłoś
wegatka Re: Wegatko 04.03.08, 10:41 No szkoda, że nie bardzo, bo czasem aż przydałoby się dać nią po oczach ) Obiecaj mi, że jak będziesz na emeryturze, to do niej wrócisz Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Re: Wegatko 04.03.08, 23:03 wegatka napisała: Obiecaj mi, że jak będziesz na emeryturze, to do niej wrócisz Wegatko masz to jak w banku To pierwsza rzez która zrobie hehe Odpowiedz Link Zgłoś
wegatka No to powspominajmy jeszcze trochę ;-)) 04.03.08, 10:08 Ten jest równie cudny ) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=26527978&a=26527978 Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Re: No to powspominajmy jeszcze trochę ;-)) 04.03.08, 10:31 hahaha to klasyka Dzięki za link Wegatko Odpowiedz Link Zgłoś
kotbehemot6 A tak wogóle to.... 04.03.08, 10:38 ... to ja bym przeniosła ten wątek. to ewidentna dyskusja o Forum i do tego służy Forum o Forum!!!!! I to moderatorka, no wstyd normalnie)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: A tak wogóle to.... 04.03.08, 10:43 kotbehemot6 napisała: > ... to ja bym przeniosła ten wątek. to ewidentna dyskusja o Forum i do tego służy Forum o Forum!!!!! I to moderatorka, no wstyd normalnie)))))))))) Moderatorka na czarno nie jest moderatorką, tylko Czajką. Na forum o ptakach przenieść zatem należy. A ciebie na forum o kotach. Mnie też w sumie... Echh, i tak drugie takie arcydzieło nie powstanie. Za każdym razem, jak czytam tamten wątek o kasowaniu i przenoszeniu, płaczę rzewnymi łzami DDD Odpowiedz Link Zgłoś
pade Re: Stary wąteczek - tak mnie na wspominka wzięł 05.03.08, 09:27 mnie się najbardzej spodobał ostatnio wątek: czy myjecie swoich mężów? niestety nie mogłam go doczytać do końca bo chichotaniem i parskaniem obudziłam dziecko)) może teraz uda mi się doczytać Odpowiedz Link Zgłoś