10.09.03, 09:39
czesc moniko, nie wiem czy przeczytalas moja ostatnia wiadomosc ale jesli
nie to prosze sprawdz swoja poczte gazetowa, jest to dla mnie bardzo wazne,
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • inkaa1 Re: do emonik 15.09.03, 10:51

    • inkaa1 Re: do emonik 15.09.03, 11:13
      to jeszcze raz ja...
    • inkaa1 Re: do emonik 19.09.03, 12:26
      Moniko o dezwij sie!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka