Dodaj do ulubionych

robi sie goraco

11.06.08, 14:46
na forumie smile chyba czmychne gotowac klopsy dla synka i gulasz dla malza smile
Obserwuj wątek
    • niya Re: robi sie goraco 11.06.08, 14:47
      e tam gorąco, lubię takie dyskusje choć rzadko w jakiejś mam rację wink, ale każdy
      ma prawo bronić swojego zdania i przedstawiać swoje argumenty to sie nazywa
      ROZMOWA smile
      • liwilla1 Re: :) 11.06.08, 14:50
        ja przewaznie obrywam, bo zamiast podchodzic do tematow z glowa, podchodze z
        emocjami smile
        ale... jak pare razy oberwalam, po czesci udalo mi sie zrewidowac postawe
        pro-spoleczna big_grin
        na serio musze sie zabrac za garnki smile
        • niya Re: :) 11.06.08, 14:54
          witaj w klubie, jestem identyczna big_grin
          • ibulka Re: a w jakim temacie tak gorąco 11.06.08, 16:30
            że aż uciekacie? big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka