liwilla1 11.06.08, 14:46 na forumie chyba czmychne gotowac klopsy dla synka i gulasz dla malza Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niya Re: robi sie goraco 11.06.08, 14:47 e tam gorąco, lubię takie dyskusje choć rzadko w jakiejś mam rację , ale każdy ma prawo bronić swojego zdania i przedstawiać swoje argumenty to sie nazywa ROZMOWA Odpowiedz Link Zgłoś
liwilla1 Re: :) 11.06.08, 14:50 ja przewaznie obrywam, bo zamiast podchodzic do tematow z glowa, podchodze z emocjami ale... jak pare razy oberwalam, po czesci udalo mi sie zrewidowac postawe pro-spoleczna na serio musze sie zabrac za garnki Odpowiedz Link Zgłoś