Dodaj do ulubionych

Jak często się kochacie mamusie?

15.03.09, 11:38
Ile razy w tygodniu?Pytam z ciekawości czy mieszczę się w normiesmile
Obserwuj wątek
    • driadea Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 11:54
      Mamusie? No ja siebie kocham nieustannie cały czas, bez przerwy...
      Kocham też precyzję w formułowaniu pytań, no i bezsprzecznie kocham cyniczne nań
      odpowiadanie...
      • mamajulusi Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 12:32
        Nie rozumiesz prostego pytania?
        • driadea Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 12:43
          Rozumiem, mamojulusi, zadałaś pytanko mamusiom ile razy w ciągu tydzieńka
          uprawiają seksik, bo chcesz wiedzieć, czy mieścisz się w noremce. Tylko, co za
          różniczka?
          • mamajulusi Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 12:47
            Żadna różniczka,nie chcesz to nie odpowiadaj,widzę że masz z tym problem.
            • tulka7 Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 13:44
              Różniczka to wyniczek odejmowanka.
              Do tematu - ja również kocham siebie bezustannie. I najbardziej na
              świecie. Bez względu na to, czy jestem mamusią, żonusią i
              kochaneczką.
    • clio_1 Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 12:37
      a jaka jest norma?
    • mamajulusi Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 12:41
      norma to chyba wyjdzie w odpowiedziachsmiledlatego pytam.
      • gagunia Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 12:43
        Ja jestem zdecydowanie poza wszelkimi normami.
    • moofka Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 12:45
      psujecie julusi wontek
      • clio_1 Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 12:47
        e tam, staramy się tylko dowiedzieć o co właściwie kaman
        • mamajulusi clio 15.03.09, 12:51
          a co chcesz się dowiedzieć?
          • lanka3 Re: clio 15.03.09, 13:05
            mamajulusi - a może sama zaczniesz od odpowiedzi? wtedy będziemy
            wiedziały co to jest norma i czy sie w niej mieścimy?
          • clio_1 Re: clio 15.03.09, 13:12
            Chcę się dowiedzieć jaka jest treść pytania i dlaczego dziwią Cię odpowiedzi
            Driadei.
            Dla mnie jest różnica między pytaniem: Jak często się kochacie mamusie? a
            pytaniem: Mamusie, jak często się kochacie?
        • igusiak Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 22:43
          eeej, nie czepiajcie sie jej, przecież nie napisała "ile razy się
          kochusiacie w ciągu tygodniusia mamusie?" heheh xD
          jedno zdrobnionko to nie dramacik xD
    • kai_30 Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 13:06
      Ale masz na myśli mamusie z fasolkami w brzuszkach, z dzidziusiami przy cycusiu,
      czy z podrośniętymi już pocieszkami? Bo mam wrażenie, że noremki są różne tongue_out

      Ja tam się do norm nie zamierzam ograniczać, póki jeszcze mogę - może dlatego,
      że nie mówię o sobie per "mamusia" tongue_out
      • mamajulusi Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 15:06
        z dzidziusiem przy cycusiusmile
    • zebra12 Ja Ci odpowiem i wylicz sobie teraz średnią :) 15.03.09, 13:42
      A więc ja raz na 3 lata - ostatnio przynajmniej.
      Jaka Ci wyszła średnia?
      • tulka7 Re: Ja Ci odpowiem i wylicz sobie teraz średnią : 15.03.09, 14:01
        Zebra, boska ta żaba. Gapię się w nią i gapię.
        Chociaż - w tym wąteczku, to powinnam raczej napisać "żabusia"wink
    • kali_pso Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 13:46

      A jak się nie zmieścisz to co?winkP

      Różnie to bywa, nie mamy stałego harmonogramu zbliżen powieszonego
      na lodówce, bywa, że kilka razy w tygodniu, bywa, że raz na dwa
      tygodnie.
      • dlania Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 14:01
        kali_pso napisała:

        >
        > A jak się nie zmieścisz to co?winkP


        To powstanie kolejny watek.
        Jak sie okaże że za rzadko: "Mój mąz mnie chyba zdradza;-("
        Jak sie okaże że za często: "Mój mąz zmusza mnie do seksu, co robić?!"
    • 1alfa1 Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 13:58
      siebie codzienie, a emame też codziennie ( za taki
      właśni "kwiatuszek-wontuszek", jak ten )
    • joanna266 i... 15.03.09, 14:31
      zepchły dziewczę ze skaływink
      • asiara74 Re: Pytaj 15.03.09, 14:57
        na forum kobieta, tam kobiety bardziej zainteresowane seksikiem niż tylko swoimi
        dziatkami. Chociaz tam takich pytań już jest full.

        A ja kocham się kilka razy w tygodniu. Czasem 4, czasem więcej. Zależy od tygodnia.
      • mamajulusi Re: i... 15.03.09, 15:07
        nie no co TY,jeszcze się trzymamsmile
    • maurra dwa razeczki w tygodniusiu 15.03.09, 16:02
      we wtorusie i soboteczki
    • lineczkaa Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 16:07
      Jako wychowana w katolickiej tradycji, kocham się raz w miesiącu, w dniu kiedy
      mogę począć dzidziusia. Na myśl o tym, że plemniczki mojego mężusia mogą umrzeć
      na pościeli, lub co gorsza zabite przez kwasy żołądkowe, to mi słabo.
      • triss_merigold6 Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 16:33
        Bo połknąć to kanibalizm a wypluć aborcja.
        • wieczna-gosia Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 16:51
          ale to ogolnie niesmacznie jest.....
    • aluc się kocham bezustannie 15.03.09, 16:39
      wystarczy, że o sobie pomyślę, to umieram z miłości
      a myśle cały czas
    • deela Re: Jak często się kochacie mamusie? 15.03.09, 22:46
      ja sie kocham miloscia bezwzgledna
      a co>?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka