Dodaj do ulubionych

Pomóżmy!!!!

20.12.03, 12:00
E-mamy!!!
Postanowiłam przenieść wątek z forum e-dziecko tutaj.Pisałam bodajże w
poniedziałek lub wtorek o Bartku,niemowlaczku,któremu położna podczas porodu
uszkodziła bark.Jedynym ratunkiem na uratowanie prawej rączki,jest operacja w
Paryżu(jeśli nie zostanie wykonana dziecku, zamiast rączki pozostanie
kikut),która kosztuje 3tys$.Aby Bartkowi pomóc trzeba wysyłać smsa na
numer7301 z treścią Bartek Świętochowski.E-mamy pomóżmy młodej mamie.Ja
szczerze powiedziawszy od momentu obejrzenia Interwencji i tego reportażu nie
przestaję o tym myśleć.Ile mam szczęścia,że jakaś baba nie zrobiła krzywdy
mojemu synkowi.Anita
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka