julinka0304
16.03.04, 21:25
6 dni temu urodzilam córke przez cc. Pojawiły się problemy z karmieniem,
(jeszcze w szpitalu okazało sie, że mała traci na wadze i ma bardzo kiepska
glukoze z powodu prawdopodobnie zbyt slabego karmienia). Potrzebuję waszej
rady jak pobudzic laktację (przyznam, że dostawiam małą kiedy tylko zakwili
czyli czasem i co 1,5 godziny. Boje sie tylko, że pomimo wysiłków mała nie
dojada a nie płacze jak jest głodna. Czekazm na pomoc doświadczonych mam.
Ania