ministrowa
14.08.04, 12:51
Mam pytanko - moja córcia ma 5 miesięcy od trzech dni smakujemy po troszkę
nowe jedzonko: deserki owocowe, dziś zupkę jarzynową, wieczorem kaszkę owocową
na moim mleczku.Nie mam jeszcze określonych pór podawania tego jedzonka bo są
to jeszcze próby chociaż mała sobie świetnie daje radę.Dziś karmiłam ją
ostatnio mleczkiem o 7 rano, a potem dostała zupkę, potem soczek i znowu
trochę zupki - cosik nie chce mleczka:(.Czy rzeczywiście pojadła sobie tym
jedzonkiem.Jak to robicie że je i też pije mleczko?Pytam bo mi za chwilę
cycuchy porozrywa?:))))