leelooo1 02.06.05, 14:24 Witam, mam pytanie do Pani Moniki. Czy po posmarowaniu brodawek maścią bepanthen trzeba ją zmyć przed karmieniem? Bedę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aga216 Re: bepanthen na brodawki 02.06.05, 14:34 Ja nie zmywałam chociaż położna powidziała mi żebym jednak zmywała. pozdrawiam pa. Odpowiedz Link Zgłoś
mamawitaitek Re: bepanthen na brodawki 03.06.05, 17:54 Mnie w szpitalu polozna moewila,ze bepanthen jest obojetny dla dziecka.Ja przecieralam piers husteczka higieniczna,ale nie mylam Odpowiedz Link Zgłoś