Dodaj do ulubionych

bepanthen na brodawki

02.06.05, 14:24
Witam,

mam pytanie do Pani Moniki. Czy po posmarowaniu brodawek maścią bepanthen
trzeba ją zmyć przed karmieniem?

Bedę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • aga216 Re: bepanthen na brodawki 02.06.05, 14:34
      Ja nie zmywałam chociaż położna powidziała mi żebym jednak zmywała.
      pozdrawiam pa.
      • mamawitaitek Re: bepanthen na brodawki 03.06.05, 17:54
        Mnie w szpitalu polozna moewila,ze bepanthen jest obojetny dla dziecka.Ja
        przecieralam piers husteczka higieniczna,ale nie mylam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka