ania2601
09.11.07, 12:20
Dziewczyny, moja mała dziś skończyła 4 miesiące. Karmię ją wyłącznie
piersią. Jutro będę musiała wyjść z domu na 4-5 godzin i dziś po raz
pierwszy zaczęłam sciagać mleko. Mam dwa laktatory (ręczne) i
lipa....prędzej polecą mi łzy niż mleko. W końcu zaczęłam ściągać
ręcznie ale przez godzinę zebrałam 10 ml.....!!!!!! Co robić ????
Czy macie jakiś wypróbowany sposób ??????