mona819
19.11.07, 16:01
Napisałam wczoraj do Pani Moniki pytanie bowiem mam, jak dla mnie
dosyć powazny problem, bowiem mój synek płacze przy karmieniu
piersią ( pokarmu mam dużo. Mieszkam za granicą a dokładnie w UK i
tutaj oni nic nie wiedzą. Chciałam zaczerpnąć pomocy Pani Moniki
jako specjalistki w tej dziedzinie, jak dotąd nic miPani Monika nie
odpisała. Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam