Dodaj do ulubionych

do pan moderatorek

19.11.07, 16:01
Napisałam wczoraj do Pani Moniki pytanie bowiem mam, jak dla mnie
dosyć powazny problem, bowiem mój synek płacze przy karmieniu
piersią ( pokarmu mam dużo. Mieszkam za granicą a dokładnie w UK i
tutaj oni nic nie wiedzą. Chciałam zaczerpnąć pomocy Pani Moniki
jako specjalistki w tej dziedzinie, jak dotąd nic miPani Monika nie
odpisała. Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • bathilda Re: do pan moderatorek 19.11.07, 16:48
      Z tego co się orientuję, to forum nie ma moderatora. Na górze pojawia się co
      prawda "dyrgosia" ale ja nie widziałam przez ostatnie 6 miesięcy żadnego jej postu.

      Pani Monika odpowiada na posty 2-3 razy w tygodniu, a i wtedy nie na wszystkie.
      Jeśli to pilne napisz skąd jesteś - może są mamy z tego kraju i polecą Ci kogoś
      kto pomoże na miejscu.
      • maff1 Re: do pan moderatorek 19.11.07, 17:03
        1. moderowanie nie polega na prowdzeniu dyskusji lub odpowiadaniu na
        posty.
        Moderator zajmuje sie moderowaniem - czyli dbałością o zasady,
        usuwaniem zbędnych postów, "przypinaniem" na góre postów ważnych itp.
        2. p. monik nie ma aktywnego konta mailowego - czyli pisanie do
        niej bezposrednio jest zkazane na niepowodzenie.

        Natomiast jesli post jest na forum ,sugeruję "podciągnąć" go do góry
        zamiast mnożyć niecierpliwe wątki z zapytaniem czemu nikt nie
        odpowiedział...
        ale skoro już - to podaj link, o który post Ci chodzi.
        pzdr
        maff
      • mika_p Re: do pan moderatorek 19.11.07, 17:44
        Dyrgosia pilnuje. A ponieważ jesteśmy tu grzeczne, nie robimy jatek, nie pojawia
        się spam ani reklamy, to i moderator nie musi pisać. Wystarczy, że rzuca okiem.
        A wątki na górze to kto poprzyszpilał, jak nie moderator? ;-)
        • bathilda Re: do pan moderatorek 19.11.07, 18:24
          mika_p napisała:

          > Dyrgosia pilnuje. A ponieważ jesteśmy tu grzeczne, nie robimy jatek, nie pojawi
          > a
          > się spam ani reklamy, to i moderator nie musi pisać. Wystarczy, że rzuca okiem.
          > A wątki na górze to kto poprzyszpilał, jak nie moderator? ;-)
          >

          Cicha i dyskretna jak CBA ;-) No w sumie masz rację że pewnie jednak ktoś
          porządku pilnuje. Na "noworodku" moderują uczestniczki dlatego jakoś odruchowo
          założyłam, że na gazecie to zasada.
    • monika_staszewska Re: do pan moderatorek 19.11.07, 16:59
      Skoro pokarmu jest dużo, najprawdopodobniej przyczyną problemu jest
      zbyt szybki jego wypływ. Moze spróbuje PAni karmić w pozycji "pod
      górkę" czyli mama na plecach, z głową i ramionami opartymi na
      poduszkach, a maluch na brzuszku, na mamie, wzdłuz lub w poprzek jej
      ciała. Pozycja wygląda tak jakby karmiła PAni leząć na rozłożonym
      leżaku.
      pozdrawiam :)
      monika staszewska
      • maff1 Re: do pan moderatorek 19.11.07, 17:04
        ciekawe - jest 17.04 a odp. p. moniki ma godz 17.07
        • maff1 no i zmiana na 16.59 - ktoś to rozumie? 19.11.07, 17:05

          • bathilda Re: no i zmiana na 16.59 - ktoś to rozumie? 19.11.07, 17:06
            może moderator ;-)
    • monika_staszewska Re: do pan moderatorek 19.11.07, 17:11
      Jeszcze słowo o braku szybkiej odpowiedzi. Forum służy głównie
      wymianie doświadczeń miedzy kobietami, ja tu wpadam będąc w redakcji
      czyli w ciagu tygodnia pracy, dwa, góra trzy razy w tygodniu, bo jak
      pokazuje chociażby to forum ekspetrami od karmienia są kobiety,
      które maja doswiadczenie karmienia piersią. Jak pojawiają się
      niejasności, chętnie wyjasniam (jeśli potrafię), ale staram się
      unikać odpowoiadania na większość pytań, bo wtedy utrudniałabym czy
      wrecz ukatrupiłabym "ducha" owej wymiany doświadczeń. Wszak ja tez
      uczę się dzieki spotykaniu z kolejnymi mamami :) wiec nie chcę
      równiez sobie odciąc świetnego źródła wiedzy.
      pozdrawiam raz jeszcze :)
      monika staszewska
    • mona819 Re: do pan moderatorek 19.11.07, 18:10
      Dziękuję bardzo pani Moniko za odpowiedź i przepraszam najmocniej za
      wywołanie tego niepotrzebnego chaosu:)
      Pozdrawiam serdecznie Panią i drogie forumowiczki
      • monika_staszewska Re: do pan moderatorek 21.11.07, 18:12
        Bardzo proszę. I nie ma za co przepraszać, nie wiedziała Pani to się
        Pani zapytała, padły odpowiedzi, doszczegółowienia itp., no i
        dobrze :)
        pozdrawiam serdecznie :)
        monika staszewska

    • basiak36 Kontakt z doradca laktacyjnym w UK 19.11.07, 18:45
      W UK skontaktuj sie z breastfeeding counsellor, najlepiej przez NCT
      Breastfeeding Line 0870 444 8708
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka