motylek1407
10.12.07, 13:20
Witam,
Jestem mama 4,5 miesiecznej Julki. z tego co widze w ksiazeczce zawsze
przybierala ok 600-700g na miesiac. Karmie tylko piersia. Dzis wizyta u
lekarza, poprzednia waga 6050, dzis 6680 i pani dr stwierdzila ze maly
przyrost...nic nei rozumiem. Rzeczywiscie malo? Dodam ze Julka urodzila sie
majac 3150 nie byla wielka i taka pozostala, drobna ale konkretna, dluga.