kryzysowa_narzeczona75
26.02.08, 07:19
Moja siostra rodzila swoje drugie dziecko w Niemczech (pare lat temu). Po
porodzie zbadano jej mleko i stwierdzono, ze nie jest wystarczajaco dobre dla
dziecka (cos w rodzaju: zbyt duzo nieodpowiednich skladnikow). O co wiec
chodzi? My propagujemy jak najdluzsze karmienie piersia. Nawet nikt nie wpadl
na pomysl, zeby badac pokarm, zakladajac z gory, ze naturalny pokarm jest
najlepszy. Ja wiem, ze co kraj to obyczaj, ale w koncu Niemcy to nie drugi
koniec swiata i nie jakas odlegla nam kultura itp. Skad wiec te pomysly o
badaniu mleka? Czy ktos wie? :-)