Dodaj do ulubionych

witaminki..

25.08.08, 17:34
Cześć!Czy ktoś może polecić mi jakie suplementy witaminowe najlepiej brać karmiąc. Powiem że mam słabą morfologię i lekką anemię. Czasem kręci mi się w głowie ze zmęczenia i chciałabym się trochę dowitaminizować. W co najlepiej się zaopatrzyć??? Dziękuję
Obserwuj wątek
    • naughty-angel Re: witaminki.. 25.08.08, 17:43
      Mnie i mój ginekolog i pani pediatra, doradzili witaminy dla kobiet
      w ciąży- feminatal, falvit itp. pozdrawiam
    • monika_staszewska Re: witaminki.. 25.08.08, 17:43
      Szczezre mówiac najlepsze by były naturalne, z warzyw, owoców,
      orzechów, pestek, nasion, a najlepiej ze skiełkowanych ziaren.
      pozdrawiam :)
      monika staszewska

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka