kudlata1978 12.11.04, 09:28 Jesteś już dostepna w necie? Bo prawdę mówiąc nie zawsze mam ochote na sms'y, gdyż niewiele można w nich napisać. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anetina Re: Anetina.... 12.11.04, 12:37 w tej chwili jestem siedzę w pracy i powiedzmy, że troche się nudzę dzięki za odp. Odpowiedz Link Zgłoś