Dodaj do ulubionych

Anetina....

12.11.04, 09:28
Jesteś już dostepna w necie? Bo prawdę mówiąc nie zawsze mam ochote na sms'y,
gdyż niewiele można w nich napisać. Pozdrawiam wink
Obserwuj wątek
    • kudlata1978 Re: Anetina.... 12.11.04, 09:36
      ..... odpisałam na Twój post.
    • anetina Re: Anetina.... 12.11.04, 12:37
      w tej chwili jestem
      siedzę w pracy i powiedzmy, że troche się nudzę
      dzięki za odp.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka