08.02.05, 09:42
witajcie!
hmm moze ktos mi powie dlaczego tyle niesprawiedliwosci na tym swiecie i co
zrobi gdy ojciec dziecka nie pracuje i ma alimenty na jedno dziecko z inna
kobieta i na moje jednak ani jej ani mi nie placi choc ma zasadzone 200zl
mies to istna jalomuzna..komornik cos pomoze?jest zamelodwany u rodzicow?co
robic czy taki ktos moze pojsc do wiezienia??czy mozna cos zrobic w takij
sprawie?pomozcie!!co za bezsilnosc!
Obserwuj wątek
    • skorpionka76 Re: alimenty 08.02.05, 10:52
      witaj
      Komornik pomoże jeśli ma z czego ściągnąć alimenty(pensja, renta, majątek)
      W ostateczności można wnieść o alimenty od rodziców "tatusia".Jeśli złożysz
      doniesienie do prokuratury że nie płaci długi okres czasu to może dostac wyrok
      w praktyce zwykle jest to wyrok w zawieszeniu. Póżniej jeśli dalej nie płaci to
      może trafić do więzienie. Ale cóż to zmienia? dla matek i dzieci nic -"tatuś"
      dalej nie płaci. Osobiście nie licze na sprawiedliwość - ponieważ nie widuje
      jej zbytnio. Borykam sie od kilku lat z podobnymi problemami. Pozdrawiam
      • otagaa Re: alimenty 09.02.05, 13:03
        To jest straszne ze nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie i tyle gnoji sobie
        bezkarnie chodzi po tym swiecie mnie to bynajmniej przeraza ja tez nie mam
        chyba na co liczyc a Ty jak dajesz sobie rade?mi teraz rodzice duzo
        pomagaja.Pozdarwiam!!
        • ann17 Re: alimenty 23.04.05, 21:18
          trzymaj się. więcej siły i wiary Ci potrzeba. to jest fakt, ż sprawiedliwości
          nie ma, i że gnoje chodzą po świecie. ale z czasem gnojom dobiortą się do
          skóry. dziś usłyszałm że alimenciarzy mają wpisywać na listę dłużników (task
          aby nie mogli dostac kredytu) lub odbierać prawo jazdy. ciekawe czemu nikt na
          to nie wpadł 15 lat temu?
    • pelaga Re: alimenty 25.04.05, 09:42
      Wnies o alimenty od dziadkow, bez sentymentow. Moze go zdopinguja, skoro
      wychowac nie umieli.
    • kasjo3 Re: alimenty 27.04.05, 09:30
      Cześć dziewczyny!Dzisiaj w Gazecie Prawnej ma być ponoć wszystko o alimentach i
      tej nowe ustawie.Słyszłam reklamę w radyjku.Zaraz biegne do kiosku.pzdr
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka