05.09.05, 21:53
Zapewne ten temat był juz wałkowany na tym forum (zapewne wielokrotnie) ale
czy ktoś mógłby mi pomóc i poradzić skad wziąć wniosek o alimenty. Jak tego
dochodzić i ogólnie wszystko... jakiś link cy cuś
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • scania81 Re: alimenty 06.09.05, 07:57
      Napadło mnie kiedyś.
      Znajdziesz tu linki do wielu watków na ten temat...

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=571&w=27642686
      • aksaa Re: alimenty 06.09.05, 10:06
        Dzięki Scania - jesteś wielka. Już wcześniej zauważylam, ze działasz tu jako
        Dobry Duszeksmile Pozdrawiamsmile
    • scania81 Re: alimenty 06.09.05, 12:13
      chyba nocna mara;P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka