09.11.05, 13:34
Szukam różnych rozwiązań poradzenia sobie z zaistniałą sytuacją - od niedawna
jestem samotną matką...praktycznie z dnia na dzień wszystko w co tak mocno
wierzyłam okazało się nie warte mojego zaangażowania i miłości przede
wszystkim...jeden dzień - rozpad rodziny, pozbawienie marzeń, wyprowadzka,
łzy, tysiące pytań bez odpowiedzi.....koszmar!Szukam rozwiązań - głównie
wsparcia na tym forum...bo jest ciężko..bardzo ciężko
Obserwuj wątek
    • pumaxl Re: Witam! 09.11.05, 14:23
      Witaj to przykre, ale poradzisz sobie z tym ,każda z nas ma taki czy inny
      problem w związku z zaistniałą sytuacją ale musimy z tym żyć i radzić sobie jak
      tylko potrafimy najlepiej ,powoli rozwiązujemy swoje problemy i wszystko to co
      na początku wydaje się beznadziejne z czasem staje się do zniesienia .pozdrawiam
      • blablatka Re: Witam! 09.11.05, 14:26
        dziękuję za dobre słowa....
        • enny.10 Re: Witam! 09.11.05, 20:11
          Nie martw się będzie dobrze!!! Nie będe cię czarować że wszystko ułoży się jak
          w bajce bo w bajki już nie wierze ale jeśli naprawdę będziesz chciała to dasz
          radę. Ja jestem samodzielną mamą odkąd moja córeczka skończyła miesiąc (teraz
          ma 28 miesięcy) i początki nie były łatwe.Długo trwało zanim się "otrząsnęłam"
          ale powolii i małymi kroczkami zaczęłam pokonywać trudności i czuje się codzień
          silniejsza.Mocno wierze że tobie też się uda!!! Pozdrawiam! Pa!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka