natacha
06.12.05, 12:22
witam Panie mamy.Zamierzam opuścic na kilka miesiecy nasz piekny mlekiem i
miodem płynąlcym kraj,zostawiajac pod opieką babci tymczasowo syna.I tu moje
pytanie -czy któraś z Was wie wq jaki sposób mozna ustanowić babcie
tymczasowym prawnym opiekunem dziecka? chodzi mi głównie o to ze babcia jest
jeszcze pracująca a gdyby tak (tfu odpukać) syn sie rozchorował mogła pójsć
na opieke.Sprawa jest dosć nie cierpiaca wzloki, wiec bardzo prosze o
odpowiedz.Wiem ze takie sprawy załatwia sie sądownie -ale chodzi tu tylko o
trzy góra cztery miesiace -wiec moze mozna w inny sposób?
pozdrawiam
Natacha (mama Mantika)