Dodaj do ulubionych

pilne!!!Pomóżcie

16.07.06, 15:26
BARDZO PROSZE O SZYBKA PODPOWIEDZ CZY DO POZWU MUSZE DOŁĄCZYC "ZUPEŁNY AKT
URODZENIA"CZY MOZE BYC "SKRÓCONY"
jutro skladam pozew wiec zalezy mi na szybkiej odpowiedzi
a I MOZE KTOS WIE CZY TO PRAWDA ZE ZA "ODPIS ZUPEŁNEGO AKTU URODZENIA" W USC
TRZEBA ZAPLACIC 35 ZŁ
SŁYSZAŁAM TEZ DRUGA WERSJE-ZE JAK DO SADU TO JEST ZA DARMO
CZEKAM NA ODPOWIEDZ I Z GORY DZIEKUJE!!!
Obserwuj wątek
    • mamamiska1 Re: pilne!!!Pomóżcie 16.07.06, 15:29
      musi byc i taki i taki ale zupelny mozesz doniesc pozniej. do sadu jest
      wydawany bezplatnie.
      • julia822 Re: pilne!!!Pomóżcie 16.07.06, 15:39
        czyli jutro moge złozyc pozew ze "skróconym aktem urodzenia"maluszka?a zupełny
        dołaczyc dopiero na sprawie?
      • czerwone_korale Re: pilne!!!Pomóżcie 16.07.06, 16:31
        do sprawy potrzebny jest zupełny akt urodzenia.Jeśli teraz nie masz a zależy Ci
        na czasie i koniecznie chcesz jutro złożyć pozew to dołącz skrócony.Wtedy sąd
        przyśle Ci pismo z informacjami jakie braki masz w pozwie uzupełnić-i
        zabierzesz ze sobą na sprawę zupełny akt urodzenia.
        No więc..czy warto się tak śpieszyć? Jeśli w USC powiesz że potrzebujesz to do
        sądu to otrzymujesz akt za darmo.
        Pozdrawiam
    • agna1 Re: pilne!!!Pomóżcie 16.07.06, 21:43
      Cześć, wystarczy skrócony, ale musi być orginał. Pozdrawiam i powodzenia.
      • saaba83 wystarczy skrócony :D 16.07.06, 21:52

    • julia822 Re: pilne!!!Pomóżcie 17.07.06, 22:23
      dzieki za podpowiedz-pozwu i tak nie zlozylam !!!okazalo sie ze chca zupelny-i
      koniec dyskusji-naszczescie juz go zalatwilam mam jeszcze jedno pytanie -jaki
      dokumenty jescze umiescic w zalacznikach
      w sadzie kobieta bardzo zdziwila sie ze nie mam zadnych rachunkow-ale ja
      przeciez nie mialam pojecia ze moja milosc skonczy sie w sadzie,wiec ich nie
      zbieralam-ale z drugiej strony przeciez wiadomo ze wyprawke musialam kupic-
      kazde dziecko ma łozeczko,wwozek itp. czy brak rachunkow moze mi zaszkodzic jak
      to bylo u was mialyscie je?
      prosze o jeszcze kilka rad za wszystkie bede wdzieczna
      • ann17 Re: pilne!!!Pomóżcie 21.07.06, 19:25
        czesc, nie musisz miec na wszystko rachunkow. chyba ze podane ceny znacznie
        odbiegają od srednich. nie martw sie. na przyszlosc - warto gromadzic paragony :
        ( na wszelki wypadek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka