Witam !Wiem ,że pewnie ten temat już był,ale nie mam teraz czasu by szukać dlatego Dziewczyny pomóżcie !!!W drugi dzień świąt mam chrzest Krzysia , przychodzi ...25 osób-nie wiem jak to sie stało, a przecież to tylko moja rodzina , bo ze strony "tatusia " nie będzie nikogo.Mam dylemat co podać do jedzenia , może już to przerabiałyście i możecie mi pomóc?Będę bardzo wdzięczna!Pozdrawiam