28.09.09, 08:56
jeżeli karmie sie dziecko butelka a pierś podaje sporadycznie to podawać dalej
wit K.wspomnę ze moja malutka skończyła 4 tyg.
Obserwuj wątek
    • agniecha_26 Re: wit K 28.09.09, 10:22
      wg mojego pediatry nie. Tylko wit. D .
      • mamucha27 Re: wit K 28.09.09, 10:26
        Dzieciom które dostają mleko modyfikowane nie podaje się wit. K
        • aneczka_x0 Re: wit K 28.09.09, 11:53
          według mojego pediatry tez nie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka