16.11.09, 11:03
Witam Mam takie pytanie. Od kiedy podajecie dzieciom soki typu kubuś , pysio
itp.?
Obserwuj wątek
    • zazou1980 Re: soki 16.11.09, 13:30
      takim małym to się chyba nie powinno, raczej zwykłe soki. ja młodej daję tylko
      wodę, ale to z wygody - jak się zaleje to prać nie trzeba...
    • anianiunia2507 Re: soki 16.11.09, 13:32
      ja daje tylko takie dla niemowlat,
      mysle ze na takie jeszcze przyjdzie czas,
      ale wiem tez ze czasami mamy podaja rozcienczone z woda
    • emilli3 Re: soki 16.11.09, 13:48
      Mój synek ma 10 miesięcy i jeszcze nie prubowałam, daje odpowiednie
      do wieku.

    • kasia.46 Re: soki 16.11.09, 13:53
      Ja podawałam ok 10msc.
      • agniecha_26 Re: soki 16.11.09, 14:09
        od 12 m.ż

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka