atyde_88 16.11.09, 11:03 Witam Mam takie pytanie. Od kiedy podajecie dzieciom soki typu kubuś , pysio itp.? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zazou1980 Re: soki 16.11.09, 13:30 takim małym to się chyba nie powinno, raczej zwykłe soki. ja młodej daję tylko wodę, ale to z wygody - jak się zaleje to prać nie trzeba... Odpowiedz Link Zgłoś
anianiunia2507 Re: soki 16.11.09, 13:32 ja daje tylko takie dla niemowlat, mysle ze na takie jeszcze przyjdzie czas, ale wiem tez ze czasami mamy podaja rozcienczone z woda Odpowiedz Link Zgłoś
emilli3 Re: soki 16.11.09, 13:48 Mój synek ma 10 miesięcy i jeszcze nie prubowałam, daje odpowiednie do wieku. Odpowiedz Link Zgłoś