pewnie dużo juz o tym pisałyście, ale ja mam chciałabym dowiedzieć się
czegoś o tym produkcie konkretnie do mojego przypadku,
Mała ma 8 miesięcy. Urodziła się z wagą 3950, jak miała 6 miesięcy wazyłą
niecałe 7. Ogólenie jest bardzo Szczuplutka i mało je. Karmię piersią
tylko na noc, ok dwóch razy w nocy (czasami raz jeszcze butelka) i w dzień
przed drzemkami ok 3 min. Poradzcie czy warto podac sinlac i co to w ogóle
jest?
Jesli podawałyście sinlac to jako który z posiłków? Będę wdzięczna za
rady