Dodaj do ulubionych

problem z jedzeniem

05.08.10, 18:35
Witam! Synek do niedawna jadł przepięknie, śniadanie pół bułeczki ok.11
godziny kaszka, o 14 obiad - zupka, ziemniaczki, jakieś mięsko, potem na
podwieczorek owoce i kolacja standardowe mleczko. Od czasu do czasu Danio albo
Monte na przekąskę. I tak było do niedawna, teraz jedzenie to koszmar rano pół
kromeczki bułki i 2 łyżeczki kaszki, 2 śniadanie nic obiad 2-3 łyżki zupy i
koniec o przekąskach i podwieczorku nie ma mowy na kolację jak wypije 150 ml
mleka to sukces. Strasznie dużo pije praktycznie cały dzień tylko by pił i pił
a nic nie jadł. Ponadto jest bardzo rozdrażniony wręcz agresywny. Kupki twarde
2-3 dziennie. Któreś maleństwo też tak miało? Może to jakieś robale, już tracę
głowę i siły do karmienia. Dzięki za pomoc.
Obserwuj wątek
    • smutna_26 Re: problem z jedzeniem 05.08.10, 18:39
      A może idą mu kolejne ząbki? Moja miała tak przy ząbkach tylko ze była troche
      starsza bo miała ok. 1.5 roku.
    • atrapcia Re: problem z jedzeniem 06.08.10, 03:17
      My tak mamy, ale młoda ma 10 miesięcy. Zaczęły się upały - straciła
      apetyt (a jadła wcześniej pięknie, choć niewiele, tzn. max 90ml
      kaszki rano, mały słoiczek obiadu, max 90ml kaszki wieczorem i w
      przerwach jakieś owoce). Skończyły się upały - apetyt nie wrócił,
      jedynie z obiadkami lepiej bo znowu potrafi zjeść słoiczek. Kaszki
      olewa, nawet jak robię na wodzie (bardziej takie lubiła zawsze), zje
      kilka łyżeczek (ze 4-6, takie malutkie plastikowe dla niemowląt) i
      tyle. Mam wrażenie, że to albo zęby, albo wzmożona chęć poznawania
      świata ;p W przerwach między posiłkami dokarmiam ją piersią, mm i
      różnymi rzeczami do rączki (co mi tam przyjdzie do głowy - wafel
      ryżowy, chrupki, jabłko, marchew, melon, pomidor, mięsko gotowane, co
      tam w lodówce mam i nadaje się dla malucha smile), może spróbuj go tak
      dokarmiać? ;p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka