tati1977
05.08.10, 18:35
Witam! Synek do niedawna jadł przepięknie, śniadanie pół bułeczki ok.11
godziny kaszka, o 14 obiad - zupka, ziemniaczki, jakieś mięsko, potem na
podwieczorek owoce i kolacja standardowe mleczko. Od czasu do czasu Danio albo
Monte na przekąskę. I tak było do niedawna, teraz jedzenie to koszmar rano pół
kromeczki bułki i 2 łyżeczki kaszki, 2 śniadanie nic obiad 2-3 łyżki zupy i
koniec o przekąskach i podwieczorku nie ma mowy na kolację jak wypije 150 ml
mleka to sukces. Strasznie dużo pije praktycznie cały dzień tylko by pił i pił
a nic nie jadł. Ponadto jest bardzo rozdrażniony wręcz agresywny. Kupki twarde
2-3 dziennie. Któreś maleństwo też tak miało? Może to jakieś robale, już tracę
głowę i siły do karmienia. Dzięki za pomoc.