Dodaj do ulubionych

Przespane cale noce

16.12.15, 23:10
Witam. Dziewczyny dajecie swoim malenstwom kaszke z mlekiem na noc? Bo moja mala zje o 20 i tak co 3 godz budzi się na jedzenie myślałam ze moze z kaszka pospi dluzej? Dodam ze ma 6 miesiecy
Obserwuj wątek
    • babybump Re: Przespane cale noce 16.12.15, 23:49
      forum.gazeta.pl/forum/w,572,159626793,159626793,Przejscie_z_kp_na_mm_pomoglo_.html
      • sweetpeach123 Re: Przespane cale noce 17.12.15, 00:32
        a ile mała zjada w ciągu dnia? Mój mały tak się budził jak robiłam w dzień za duże przerwy między posiłkami, wtedy zjadał jeszcze 160 mleka, chyba to było dla niego za mało bo strasznie urósł więc i potrzeby się zwiększyły. Teraz ma juz 7 miesięcy dostaje co 3, max 4 godziny 200 mleka, kaszkę jaglaną z owocami albo jogurcik, obiadek i na noc uwaga 240 mleka z kaszka i śpi od 20 do 6 ranosmile
        • tosiakowo27 Re: Przespane cale noce 17.12.15, 11:05
          No wlasnie sie zastanawiam czy nie za malo je w dzien. Daje jej o 10 kaszke o 13obiadek. 15mleko później owoce no i na noc butla. Zastanawiam sie czy nie za malo mleka pije w dzien ale nie ma jak juz wcisnac posilku wiecej .
    • juuuu7 Re: Przespane cale noce 17.12.15, 08:02
      Ma 6mcy-ma prawo sie budzic w nocy niewazne ile zje na kolacje.
      • dzudzenka Re: Przespane cale noce 17.12.15, 10:06
        Dokładnie to małe dziecko. Moja w dzień je co 3 godziny 170 ml mleka plus obiadek tak 60-80 g i na noc pije 240 ml mleka a i tak raz w nocy budź się i wypija jeszcze 170 ml. Wieczorem przerwa między karmieniami jest 2-2,5 h. Także potrzebuje widocznie pojeść sobie w nocy. A kaszki to zapychacze. Lepiej na śniadanie podać troszkę jaglanki jak dziecko lubi.
        • ani-a1987 Re: Przespane cale noce 17.12.15, 13:32
          mój syn ma 4 m-ce i daje mu kaszkę na mm ale też się budzi w nocy raz na mleko tongue_out fakt że od 20 z reguły już śpi więc dosyć wcześnie smile
          • babybump Re: Przespane cale noce 17.12.15, 16:38
            20 to nie 'dosyć wcześnie'. Mój ma 4.5 miesiąca i chodzi spać o 18.15. Moja prawie 2-latka chodzi spać o 18.00.
            • ani-a1987 Re: Przespane cale noce 17.12.15, 17:11
              to strasznie wcześnie smile mój to się budzi po drzemce koło 17 smile jeszcze 2 godziny zabawy tongue_out
    • wisturia Re: Przespane cale noce 17.12.15, 14:22
      Niemowlę budzi się co 3 godziny bo to związane jest z fazami snu. Nie karm. Wybierz jedną porę w które podasz mleko. Ja tak zrobiłam i pomogło. Na dodatek zmniejszałam te porcje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka