Nie mam już pomysłu na córę. Mam już ponad 9 miesięcy, pięć zębów. Wszędzie
straszą próchnicą butelkową a ona nie da sobie umyć ząbków. Po prostu
nienawidzi jak jej ktoś zagląda do buzi. Probowałam szczoteczką dla
niemowląt, gazikiem i nie ma szans. Zaciska z całej siły buzię i potwornie
się złości. Co mam zrobić? Odpuścić? Otwierać jej buzię na siłę? Przecież to
może tylko pogorszyć sprawę

((
Marta