01.09.19, 10:44
Mojemu synkowi, który jeszcze nie skończył 4 m-c, przebił się właśnie pierwszy ząbek... Trochę jestem w szoku, jego bratu zęby wyszły dwa miesiące później. Ktoś z Was ma też takie zębate niemowlę? wink
Obserwuj wątek
    • dag-ger Re: Ząbki 01.09.19, 13:12
      Mojemu wyrosły dwie jedynki dolne jak miał 4.5m, ale pediatra wspominała że widziała 6 m dziecko z zębami. Niestety odlubil mycie zebow, może ma ktoś jakiś patent? Podejrzewam że uklula go szczoteczka (dla niemowlat) i teraz nie chce.
    • indjanek Re: Ząbki 07.12.19, 10:48
      Mój starszak tak miał. Tzn 4,5 miesiaca już było dobrze widać dolne jedynki, górne niedługo później.
      Młodszy rekordu nie pobił, jakoś koło 6 miesiąca się zaczęło.
    • agulinda.1982 Re: Ząbki 10.12.19, 16:38
      Mój syn ma 3,5 miesiąca i pomijając że wszystko wkłada do buzi co jest normalne w tym wieku, to jak ma pieluche tetrową to nią normalnie trze, szoruje o dziąsła, aż mi sie nie chce wierzyć że już mógłby mieć zęby. Strasza córka miała 11miesięcy przy pierwszym zębie a młodsza miała 6,5 miesiąca
    • asia021 Re: Ząbki 24.01.20, 14:03
      Mojemu małemu wyszły w 5 miesiącu ale mam również koleżankę, która ma synka i również tak jak Tobie wyszedł mu pierwszy ząbek w 4 miesiącu. Mój mały niezbyt dobrze znosił ząbkowanie na szczęście zaopatrzyłam się w świetne gryzaki w kształcie takich małpek. Są naprawdę świetne i przede wszystkim wykonane z w pełni ekologicznych i bezpiecznych materiałów, a to było dla mnie priorytetem. Jakbyś chciała dołożyć troszkę i kupić naprawdę fajne gryzaki to polecam. Marka nazywa się Matchstick. Trochę ciężko je znaleźć. Ja swoje kupiłam tutaj: Gryzaki matchstick sklep

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka