kaleta76
09.11.04, 11:27
witajcie wszystkie mamy.mam problem ze swoja coreczka Jagodka.ma 4 miesiace i
jest bardzo rozkapryszonym dzidziusiem, juz nie wiem co robic.powinnam wrocic
do pracy, ale moja pociecha nie chce nawet widziec smoczka i butelki, woli
nic nie jesc caly dzien niz sprobowac czegos innego niz cycus. w dzien
prtawie wcale nie spi, a jak juz to trzeba ja lulac i wtedy spi 20 minut. w
nocy jest to samo, budzi sie co godzine, karmie ja , odkladam a mala budzi
sie z placzem i znowu trzeba kolysac, juz nie daje rady.pomocy!