Dodaj do ulubionych

mała terrorystka

09.11.04, 11:27
witajcie wszystkie mamy.mam problem ze swoja coreczka Jagodka.ma 4 miesiace i
jest bardzo rozkapryszonym dzidziusiem, juz nie wiem co robic.powinnam wrocic
do pracy, ale moja pociecha nie chce nawet widziec smoczka i butelki, woli
nic nie jesc caly dzien niz sprobowac czegos innego niz cycus. w dzien
prtawie wcale nie spi, a jak juz to trzeba ja lulac i wtedy spi 20 minut. w
nocy jest to samo, budzi sie co godzine, karmie ja , odkladam a mala budzi
sie z placzem i znowu trzeba kolysac, juz nie daje rady.pomocy!
Obserwuj wątek
    • mmmmm Re: mała terrorystka 09.11.04, 12:32
      szczerze cię żałuję!!!! wiem jak możebyć zmęczona taka mama...
      rad dać nie mogę bo sama jestem początkującą mamą maluszka który np. dzisiaj kiedy deszcz zaoknem beczy jak koza od rana,a w nocy 5 razy budzi się do jedzenia ( marzę o nocy przespanej np od północy do 6), nasze dzieci ćwiczą naszą cierpliwość trzymaj się
      • anka1 Re: mała terrorystka 09.11.04, 13:11
        Dziewuszki czy jestescie pewne na 100 % ze wasze Maluszki sa zdrowe ? ja sie
        przekonalam na wlasnej skorze ze Dzieciatko- rzekomy terrorysta po prostu ma
        jakis problem. tak bylo kiedy sie okazalo ze moj Synus ma skaze bialkowa. tez
        nie spal, marudzil w dzien i w nocy, siedzialby non stop na rekach,po
        zastosowaniu diety u mnie, a w koncu przejsciu na mleko modyfikowane zrobil sie
        z Niego Cud-Miod a nie Synus.
        • kaleta76 Re: mała terrorystka 09.11.04, 13:23
          moja jagoda jest uczulaona na mleko i jego przetwory , juz 4 miesiace stosuje
          diete eliminacyjna i niestety dzidzius jast marudny caly czas
      • mkostki Re: mała terrorystka 09.11.04, 13:30
        Hej,
        Mój 3,5-miesięczny Antoś tez sie ostatnio zrobił ogromnie marudny. Mało tego -
        przestał spać przy piersi, a dwa dni miał takie, że usypiał wyłacznie w
        samochodzie. teraz jestem na etapie wyciszania go. Robie mu tez badania, żeby
        wykluczyć jakąś chorobę. Czasem alergie dają takie objawy.
        W każdym razie u mnie aktualnie cały świat wyłączony - telefony, dzwonki, nie
        piore - żeby nie zakłócać smu dziecka,bo gdy usnie śpi jak zając pod miedzą.
        Nie mysl o niej per "mała terrosystka". Dzieci szybko rosną, zmieniają sie i
        czasem sobie same z sobą nie radzą - musimy im przyjść z pomocą.
        Najpierw ją wycisz i sprawdź czy nie chora - potem wychowuj.To rada od mojej
        najlepszej przyjaciółki, matki dwóch chłopców.
        Trzymaj sie,wiem że nie jest lekko.
        Magda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka