31.01.05, 23:39
jak to jest z tym dopajaniem? czy jak dziecko wypija za duzo plynu to mu
zaszkodzi? bo niby mowi sie ze jak sie karmi piersia to zeby nie dopajac,
dlaczego? mojej malej (3mc) picie przynosi natychmiastowa ulge w problemach z
kupa a i pije chetnie, czasem naprawde sporo, czy wypicie za duzej ilosci
plynow ma jakies skutki (oprocz czestszego zmieniania pieluch wink)?
Obserwuj wątek
    • lidek0 Re: dopajanie 01.02.05, 07:55
      Nie ma żadnych skutków ubocznych w sytuacji kiedy dziecko dużo pije, nerki
      lepiej pracują a to dobrze. Jeżeli mała chętnie pije i to jej pomaga przy kupie
      to niczym sie nie przyjmuj. Ja karmiłam i dopajałam herbatkami na kolkę i nic
      złego się nie działo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka