jak to jest z tym dopajaniem? czy jak dziecko wypija za duzo plynu to mu
zaszkodzi? bo niby mowi sie ze jak sie karmi piersia to zeby nie dopajac,
dlaczego? mojej malej (3mc) picie przynosi natychmiastowa ulge w problemach z
kupa a i pije chetnie, czasem naprawde sporo, czy wypicie za duzej ilosci
plynow ma jakies skutki (oprocz czestszego zmieniania pieluch

)?