Do dziewczyn ktore z powodzeniem wdrozyly w zycie swojego dziecka Łatwy Plan- moj synek ma dwa tygodnie- czy nie jest jeszcze za wczesnie? Od tygodnia zapisuje pory karmienia i drzemek ale zero regularnosci

chyba jest jeszcze za maly, prawda? a uspianie metoda "podnoszenie-kladzenie"? Od dwoch dni robi cyrki od godziny 20-tej do zasniecia czyli do ok 24-tej, 01-ej w nocy, jest zmeczony, spiacy, glodny juz sama nie wiem o co mu chodzi i jak go uspic...Czy ktorejs z Was udalo sie "zaklac" tak mlodego czlowieka? czy moze jeszcze poczekac?