irmyna
11.03.05, 18:10
córka ma 6tyg i ciągle by chciała przy piersi, ładnie przybiera na wadze
urodziła się z wagą 4700g a teraz 5840g w nocy mam ze dwie pobudki i mniej je,
ale w dzień jest źle, jak obudzi się o 7 czy 8 rano je odbije sie znowu je
uleje znowu je czkawka je jak jej nie daje to płacze i piąstkę wkłada do buzi,
i tak potrafimy do 10,11 ja nie mogę zjeść śpi może ze 3 godz jak jest
najedzona a potem znowu to samo je godzinę i za pół godziny znowu głodna czy
to minie a może ja mam za chudy pokarm, po kąpieli zje z jednej piersi potem
drugiej i dokarmiam butelką nic nie mogę zrobić w domu a przez cały dzień
jestem sama, przetrzymuje ją i daje co 2 godz bo jak bym dawała na żądanie to
nie nadążałabym z pokarmem proszę o poradę