Dodaj do ulubionych

może ząbek

12.04.05, 10:58
Witam doświadczone mamy. Mam pytanko u mojej 3.5 miesięcznej Zuzki na dolnych
dziąsłach w okolicach trójek pojawiły się białe bąble. Nie wiem czy co to
może być, czy to zaczątek ząbków - jest ostatnio bardzo marudna i niespokojna
czy to coś gorszego i powinnam iść z tym do lekarza.
Prosze o pomoc jeżeli to możliwe.
pozdrawiam
Acha
Obserwuj wątek
    • wielkimroz Re: może ząbek 19.04.05, 16:21
      Mój 3 miesięczny synek ma to samo. Z przwej strony na dole w miejscu trójki
      pojawił mu sie biały twardy bąbelek, taka kulka z boku dziąsła. Jutro idziemy z
      tym do lekarza, ale może któras z Was już dziś podpowie mi co to może być?
    • maroon3 Re: może ząbek 19.04.05, 18:00
      Mój synek ma 8 m-cy i 3 tygodnie i dopiero od dwóch tygodni jest "szczęśliwym"
      posiadaczem 1 ząbka. Jak miał 3 miesiące w miejscu górenj trójki pojawił się
      taki, nawet nie bąbel o kształcie ząbka. Tak jakby na ząbek ktoś naciągnął
      dziąsełko. Wtedy myślałam, że zaczyna się ząbkowanie. Bo wydawało mi się, że
      jest trochę niespokojny. Pierwsze najczęściej pojawiają się dolne jedynki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka