acha1
12.04.05, 10:58
Witam doświadczone mamy. Mam pytanko u mojej 3.5 miesięcznej Zuzki na dolnych
dziąsłach w okolicach trójek pojawiły się białe bąble. Nie wiem czy co to
może być, czy to zaczątek ząbków - jest ostatnio bardzo marudna i niespokojna
czy to coś gorszego i powinnam iść z tym do lekarza.
Prosze o pomoc jeżeli to możliwe.
pozdrawiam
Acha