konwalia9
28.01.06, 20:58
Dziewczyny, moja córeczka słabo przybiera na wadze (skończyła pół roku i waży
6300g- waga urodzeniowa 3000g). Jednym z powodów jest ulewanie, które- jak
słyszę od lekarzy- powinno do pół roku ustapić. I właśnie to mnie martwi, bo
ona wciąż ulewa a ja słyszę ciągle: Nie powinna już ulewać- z nutką niepokoju
w głosie. Czy powinnam się martwić? Bo ja to odbieram w ten sposób, że wg.
lekarza może to być coś poważniejszego ale na razie nie chce mnie martwić.
Czy moje obawy są słuszne? Córcia w ogóle jest bardzo żywa i wesoła, już
siedzi, więc po względem psycho-fizycznym ok.