skimag1 31.01.06, 09:26 Pytam, bo mam wrazenie ze na poczatku nie byla, a teraz jest. Moze sie zepsula? Data przydatkosci jest ok, ale moze byla zle przechowywana? Prawdzcie prosze i dajcie znac. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
z1mka Re: Czy wit. D3 jest gorzka? 31.01.06, 09:32 Nasze wit. d3 były gorzka od samego początku. Biedne dziecko. Odpowiedz Link Zgłoś
skimag1 Re: Czy wit. D3 jest gorzka? 31.01.06, 14:33 z1mka napisała: > Nasze wit. d3 były gorzka od samego początku. Biedne dziecko. Czyzby to bylo sarkastyczne? Tylko nie rozumiem dlaczego... Dziecko sie nie krzywi, tylko ja nie chce mu zaszkodzic podawaniem zepsutej witaminy. Może trzeba wyraźniej czytac posty?... Odpowiedz Link Zgłoś
maltom69 Re: Czy wit. D3 jest gorzka? 31.01.06, 12:16 Mam Vigantol - nie ma smaku Odpowiedz Link Zgłoś
karynk vigantol 31.01.06, 12:22 Vigantol jest bez smaku, mnie troszkę olej przypomina. Odpowiedz Link Zgłoś
skimag1 Re: Czy wit. D3 jest gorzka? 31.01.06, 14:31 Dziewczyny, ale mnie nie chodzi o gorzkosc! Pytam, bo jest to mozliwy przejaw zepsucia sie leku! Nie chce podawać innego leku (witaminy). Chce tylko sprawdzić, czy ta się nie zepsula! Odpowiedz Link Zgłoś
j04nn4 Re: Czy wit. D3 jest gorzka? 31.01.06, 14:46 Moja Maja za żadne skarby nie chciała tego płknąć nie dobre poszłam do pediatry i mu powiedziałam w zastępstwie przepisał mi Vigantol jest bezsmakowy więc problemu nie ma. Daje sie tego 1 kropelke dziennie a nie jak d3 dwie. Odpowiedz Link Zgłoś