Dodaj do ulubionych

Czy wit. D3 jest gorzka?

31.01.06, 09:26
Pytam, bo mam wrazenie ze na poczatku nie byla, a teraz jest. Moze sie
zepsula? Data przydatkosci jest ok, ale moze byla zle przechowywana?
Prawdzcie prosze i dajcie znac.
Obserwuj wątek
    • z1mka Re: Czy wit. D3 jest gorzka? 31.01.06, 09:32
      Nasze wit. d3 były gorzka od samego początku. Biedne dziecko.
      • skimag1 Re: Czy wit. D3 jest gorzka? 31.01.06, 14:33
        z1mka napisała:

        > Nasze wit. d3 były gorzka od samego początku. Biedne dziecko.

        Czyzby to bylo sarkastyczne? Tylko nie rozumiem dlaczego...
        Dziecko sie nie krzywi, tylko ja nie chce mu zaszkodzic podawaniem zepsutej
        witaminy.
        Może trzeba wyraźniej czytac posty?...
    • maltom69 Re: Czy wit. D3 jest gorzka? 31.01.06, 12:16
      Mam Vigantol - nie ma smaku
    • karynk vigantol 31.01.06, 12:22
      Vigantol jest bez smaku, mnie troszkę olej przypomina.
    • skimag1 Re: Czy wit. D3 jest gorzka? 31.01.06, 14:31
      Dziewczyny, ale mnie nie chodzi o gorzkosc! Pytam, bo jest to mozliwy przejaw
      zepsucia sie leku! Nie chce podawać innego leku (witaminy). Chce tylko
      sprawdzić, czy ta się nie zepsula!
    • j04nn4 Re: Czy wit. D3 jest gorzka? 31.01.06, 14:46
      Moja Maja za żadne skarby nie chciała tego płknąć nie dobre poszłam do pediatry
      i mu powiedziałam w zastępstwie przepisał mi Vigantol jest bezsmakowy więc
      problemu nie ma. Daje sie tego 1 kropelke dziennie a nie jak d3 dwie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka