13.05.06, 11:47
mój 6 miesięczny synek bardzo rzadko się obraca woli kręcić się w okół własnej
osi czy wszystko jest ok?
Obserwuj wątek
    • szeko Re: leniuszek 13.05.06, 12:59
      wszystko jest ok smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka