Dodaj do ulubionych

Zapalenie tchawicy u 5-cio miesiecznego synka

22.05.06, 17:11
Wlasnie wrocilismy od lekarza i taka diagnoza.Pomuzcie dziewczyny czy to moze
byc grozne?Maly nie goraczkuje ma37,5 ale za to strasznie kaszle.Prosze o
slowa pociechy i dobre rady od mam ktore to przerabialy.
Obserwuj wątek
    • 5_monika Re: Zapalenie tchawicy u 5-cio miesiecznego synka 22.05.06, 17:13
      dostaliście jakieś leki, będzie dobrze smile
      • wi0la Re: Zapalenie tchawicy u 5-cio miesiecznego synka 22.05.06, 20:21
        czy procz kaszlu tez cos jesczze ma?pytam bo moj synek juz od miesiaca ciagle
        kaszle,tzn teraz juz o wiele mniej.Bral przez 1,5 tygodnia mucosolvan a teraz ma
        chrypke spora( bo sporo tez rozmawiasmile po swojemu krzyczac) ten kaszel ma
        zazwycza j w nocy i nad ranem.MOj lekarz stwreirdzil ze to albo nietypowa
        alergia na pylki albo niewyleczona choroba.
        Napisz cos wiecej o objawach swojego synka
        • 5_monika Re: wiola 23.05.06, 08:34
          jak wygląda ten kaszel, suchy ?
          • ania-1980_1980 Re: wiola 23.05.06, 15:47
            To taki brzydki,glosny,suchy i krtaniowy kaszel.Pozatym nic malemu nie dolega
            • 5_monika Re: wiola 23.05.06, 18:30
              odpiszę na pocztę
        • hunterus007 Re: Zapalenie tchawicy u 5-cio miesiecznego synka 23.05.06, 09:04
          nawet mnie nie straszcie, bo moja 4mczna córka też ma taki kaszel od 3 tygodni-
          w nocy i nad ranem..juz dwa razy byłam u pediatry, nic nie znalazł-osłuchowo
          dobrze, w gardle ok..ale syrop niedobry dał. CHociaż na nim jest napisane, ze w
          alegriach tez sie stosuje
          ale od wczoraj bardziej kaszle-w dzień też..taki suchy ten kaszel
          życzę zdrówka wszystkim dzieciaczkom i mamom
          Hania
    • vharia Re: Zapalenie tchawicy u 5-cio miesiecznego synka 22.05.06, 20:43
      Groźne byłoby tylko zaniedbane. Podawajcie leki i obserwujcie dziecko. Tylko
      duszności powinny Was nastraszyć i wygonić do szpitala.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka