Dodaj do ulubionych

pościel dla malca

28.07.06, 10:54
ile kompletów pościeli kupić? jak często zmienia sie pościel niemowlęciu?
Obserwuj wątek
    • annalalik Re: pościel dla malca 28.07.06, 10:58
      Ja kupie tylko 1 komplet pościeli - tak na wszelki wypadek. Na początku i tak
      nie zamierzam go używac. Jedynie tylko prześcieradełko i ochraniacz na
      łóżeczko. Maleństwo bedzie spało na początku w śpiworku (ew. rożku) - wydaje mi
      się to rozwiązanie praktyczniejsze - przynajmniej sie nie odkopie ani nie
      przydusi kołderką.
      • gosia.t1 do annalalik 28.07.06, 11:03
        annalalik napisała:

> Ja kupie tylko 1 komplet pościeli - tak na wszelki wypadek. Na początku i tak
        > nie zamierzam go używac. Jedynie tylko prześcieradełko i ochraniacz na
        > łóżeczko. Maleństwo bedzie spało na początku w śpiworku (ew. rożku) - wydaje
        mi
        >
        > się to rozwiązanie praktyczniejsze - przynajmniej sie nie odkopie ani nie
        > przydusi kołderką.
        >

MAM TAKIE PYTANKO: JAKI ROZMIAR TEGO SPIWORKA SIE KUPUJE DLA TAKIEGO MALUSZKA.
        BO SĄ RÓŻNE I NIE WIEM.
      • eliszka25 Re: pościel dla malca 28.07.06, 11:03
        poki co kupilam dwa przescieradla i jeden spiworek. dokupie jeszcze spiworek na
        zmiane i byc moze ochraniacz na lozeczko. na pierwsze miesiace wystarczy. do
        roku dziecko i tak nie powinno spac na poduszce, a gdyby w spiworku bylo malcowi
        za zimno, przykryje go dodatkowo kocykiem.
      • eliszka25 Re: pościel dla malca 28.07.06, 11:08
        spiworek, ktory mam, jest chyba do rozmiaru 65. nie pamietam dokladnie, ale to
        chyba najmniejszy rozmiar. drugi zamierzam kupic troche wiekszy na 70 badz 80.
        najlepiej taki, ktory w "nogach" mozna podlozyc, a jak dziecko podrosnie,
        powiekszyc o to podlozenie.
      • eliszka25 Re: pościel dla malca 28.07.06, 11:27
        jesli zima oznacza, ze masz w domu zimno, to nie. spiworki mozna kupic rozne.
        jedne sa cienkie, na lato, inne grube, pikowane, na zime. ja mam taki pikowany,
        wiec powinien byc cieply. w razie potrzeby bedzie jeszcze kocyk, ale maluszka
        nie powinno sie przegrzewac.
    • malgos_79 Re: pościel dla malca 28.07.06, 12:19
      ja kupilam jeden komplet, dwa prześcieradelka. Na razie i tak nie będę używala
      tej pościeli, tylko rożek, lub kocyk. Jak piszecie o tych spiworkach, to chyba
      też taki zakupie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka