mamakrewetki
28.07.06, 13:33
mam pytanie:
mój mały ma 2 miesiące i najchętniej spałby na brzuszku wyłącznie. Oczywiście nie pozwalam mu na to śpi raz na pleckach, czasem na boczku, ale ewidentnie jego ulubiona pozycja to brzuszek. Jeśli nie może zasnąć, co chwile budzi się i kwęka przekładam na brzuszek i dziecko w ciągu 5 min zasypia na dobre. Ale mam obawę: czy taka pozycja do spania w dużych ilościach jest wskazana dla takiego malucha. Dziecko powinno się wykładać w tej pozycji, zeby poćwiczyło mięśnie, ale czy może tak spać?
Z góry dzięki za Wasze opinie