Dodaj do ulubionych

fotelik samochodowy a upały, pomocy!

29.07.06, 12:55
witam, moj 13-miesieczny synek bardzo poci sie w foteliku, nawet jesli jest
bardzo lekko ubrany, okna w samochodzie sa lekko otwarte, wystarczy krotka
przejazdzka autem i urwis ma caly plecy mokrutkie, czy to normalne? jak temu
zaradzic...
Obserwuj wątek
    • marypop Re: fotelik samochodowy a upały, pomocy! 29.07.06, 12:58
      normalne, bo foteliki sa wylozone styropianem, nic z tym nie zrobisz, mozesz pod
      malego wlozyc tetrowa pieluche , troche pomoze, ale najlepiej by bylo przebierac
      malucha po podrozy, tylko nie na wietrzesmile
    • lisabette Re: fotelik samochodowy a upały, pomocy! 29.07.06, 13:08
      Ja kładę na fotelik cieniutki bawełniany kocyk i dziecko się tak bardzo nie
      poci. Foteliki są zazwyczaj wyściełane plamoodpornymi sztucznymi tkaninami
      bardzo nieprzyjaznymi dla ciała.
    • moreno500 Re: fotelik samochodowy a upały, pomocy! 29.07.06, 14:35
      jak już koleżanka wpomniała to wszystko przez styropian. troszkę pomaga ta
      pielucha tetrowa, ale generalnie trzeba się męczyć.
      • gofer73 Re: fotelik samochodowy a upały, pomocy! 29.07.06, 14:53
        sa do kupienia specjalne wkładki antypotne do fotelików np Maxi Cosi - my taką
        mamy i jest nieco lepiej
        • yoasia77 Re: fotelik samochodowy a upały, pomocy! 29.07.06, 18:00
          a ile takie toto kosztuje? poszukam w swojej mieścinie (w Ełku) tego wynalazku,
          spróbuje też z tetrówką, dzięki wszystkim za rady smile

          pozdrawiam
          • gofer73 Re: fotelik samochodowy a upały, pomocy! 29.07.06, 18:04
            my za naszą firmową (Maxi Cosi) w Warszawie zapłaciliśmy ok 100 zł, polskie sa
            od 60 pln
        • betulinka Do Gofer73 29.07.06, 21:41
          Mam Maxi-Cosi Priori i chcialabym kupic synkowi taka wkladke.Napisz prosze
          gdzie mozna ja dostac-jesli w sklepie z artykulami dzieciecymi to podaj prosze
          rowniez nazwe.Jestem z Wroclawia.Pozdrawiam
          • gofer73 Re: Do Gofer73 29.07.06, 21:58
            Myśmy to kupili w sklepie w Warszawie. Mają też sklep internetowy: wozki-
            foteliki.pl/ - zobacz czy maja to w swojej ofercie.
            • gofer73 Re: Do Gofer73 29.07.06, 21:59
              wozki-foteliki.pl/ - mam nadzieje ze teraz sie dobrze wkleiło
              • betulinka Re: Do Gofer73 29.07.06, 22:09
                Dziekuje,pozdrawiam.Juz sprawdzam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka