26.08.06, 12:48
moja corcia (1m-c) od kilku dni ma biegunke - nie wiem jak jej pomoc oraz co
pomoglo byc przyczyna? ma tez maly katar i chrypke - moze to z przeziebienia?
a moze raczej moje mleko i wplyw mojego jedzenia? jak sadzicie?
Obserwuj wątek
    • bejbusek Re: biegunka? 26.08.06, 12:52
      A jak sie ta biegunka objawia? Bo to ze mala ma luzny stolec to w tym okresie
      normalne.A przeziebienie niewiele ma wspolnego z rozwolnieniem.Przede wszystkim
      zarejestruj sie do lekarza niech zbada mala
      • jactin Re: biegunka? 26.08.06, 12:55
        Biegunka objawia sie tym, ze mala oddaje plynne kupki - dwa razy widzialam na
        wlasne oczy, bo zrobila kupe po zdjeciu pieluchy - po rpstu wyleciala z niej
        woda zabarwiona na lekko brazowo.
        • kanaviosta Re: biegunka? 26.08.06, 19:22
          wybierz się do lekarza. wykonaj też badanie i posiew moczu. poza tym dbaj żeby dzidzia się nie odwodniła, traci teraz dużo płynów.
          zdówka
          • kanaviosta Re: biegunka? 26.08.06, 19:23
            no a poza tym, jeżeli karmisz piersią, dziecku szkodzi coś co zjadasz?
            • titka_d Re: biegunka? 26.08.06, 22:15
              u mnie tak jest przy alergii pokarmowej.Wybierz sie do lekarza.
    • jactin Re: biegunka? 27.08.06, 10:40
      dzieki za odpowiedzi. w srode mam umowiona wizyte u lekarza. kupki niestety
      nadal rozwolnionesad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka