jactin 26.08.06, 12:48 moja corcia (1m-c) od kilku dni ma biegunke - nie wiem jak jej pomoc oraz co pomoglo byc przyczyna? ma tez maly katar i chrypke - moze to z przeziebienia? a moze raczej moje mleko i wplyw mojego jedzenia? jak sadzicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bejbusek Re: biegunka? 26.08.06, 12:52 A jak sie ta biegunka objawia? Bo to ze mala ma luzny stolec to w tym okresie normalne.A przeziebienie niewiele ma wspolnego z rozwolnieniem.Przede wszystkim zarejestruj sie do lekarza niech zbada mala Odpowiedz Link Zgłoś
jactin Re: biegunka? 26.08.06, 12:55 Biegunka objawia sie tym, ze mala oddaje plynne kupki - dwa razy widzialam na wlasne oczy, bo zrobila kupe po zdjeciu pieluchy - po rpstu wyleciala z niej woda zabarwiona na lekko brazowo. Odpowiedz Link Zgłoś
kanaviosta Re: biegunka? 26.08.06, 19:22 wybierz się do lekarza. wykonaj też badanie i posiew moczu. poza tym dbaj żeby dzidzia się nie odwodniła, traci teraz dużo płynów. zdówka Odpowiedz Link Zgłoś
kanaviosta Re: biegunka? 26.08.06, 19:23 no a poza tym, jeżeli karmisz piersią, dziecku szkodzi coś co zjadasz? Odpowiedz Link Zgłoś
titka_d Re: biegunka? 26.08.06, 22:15 u mnie tak jest przy alergii pokarmowej.Wybierz sie do lekarza. Odpowiedz Link Zgłoś
jactin Re: biegunka? 27.08.06, 10:40 dzieki za odpowiedzi. w srode mam umowiona wizyte u lekarza. kupki niestety nadal rozwolnione Odpowiedz Link Zgłoś