akacjamama 04.09.06, 09:24 podcinacie swoicm maluchom włosy? rózne są zdania i przesądy na ten temat- jedni mówią że jak się podcina włosy to bedą mocniejsze- co o tym sądzicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasiac23 Re: podcinacie włosy maluchom? 04.09.06, 09:25 podcinam tylko gzrywke zeby oczkow nie psuc bo sa za dlugie Odpowiedz Link Zgłoś
joasia_n Re: podcinacie włosy maluchom? 04.09.06, 09:37 Ja tak samo jak przedmówczyni. Grzywkę ścinałam już 3 razy, a resztę zamierzam podciąć jak będzie miała roczek Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: podcinacie włosy maluchom? 04.09.06, 09:40 Włosy to nie trawnik angielski, podcinanie nie ma nic wspólnego z wzmocnieniem włosów. Inna sprawa, że włosy podcięte, z ładną fryzurką, dają efekt optyczny gęstszych i mocniejszych włosów. A przed rokiem nie wolno obcinać, bo się rozum dziecku obetnie ;-PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
mama.czarka Re: podcinacie włosy maluchom? 04.09.06, 22:06 Mój synek ma 16 m-cy i nie miał jeszcze podcinanych włosków - ma gęste loczki, których nie będziemy ścinać chyba do drugiego roczku. Odpowiedz Link Zgłoś