Dodaj do ulubionych

podcinacie włosy maluchom?

04.09.06, 09:24
podcinacie swoicm maluchom włosy?
rózne są zdania i przesądy na ten temat- jedni mówią że jak się podcina włosy
to bedą mocniejsze- co o tym sądzicie?
Obserwuj wątek
    • kasiac23 Re: podcinacie włosy maluchom? 04.09.06, 09:25
      podcinam tylko gzrywke zeby oczkow nie psuc bo sa za dlugie
    • joasia_n Re: podcinacie włosy maluchom? 04.09.06, 09:37
      Ja tak samo jak przedmówczyni. Grzywkę ścinałam już 3 razy, a resztę zamierzam
      podciąć jak będzie miała roczek
    • mama_kotula Re: podcinacie włosy maluchom? 04.09.06, 09:40
      Włosy to nie trawnik angielski, podcinanie nie ma nic wspólnego z wzmocnieniem
      włosów. Inna sprawa, że włosy podcięte, z ładną fryzurką, dają efekt optyczny
      gęstszych i mocniejszych włosów.
      A przed rokiem nie wolno obcinać, bo się rozum dziecku obetnie ;-PPPP
    • mama.czarka Re: podcinacie włosy maluchom? 04.09.06, 22:06
      Mój synek ma 16 m-cy i nie miał jeszcze podcinanych włosków - ma gęste loczki,
      których nie będziemy ścinać chyba do drugiego roczku.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka