kasiola7
18.10.06, 21:59
moja czteromiesieczna córka chrapie,charczy jej też coś w nosku,czy to jest ta
sapka??/i jaka jest przyczyna?ma któraś z was ten problem??bo jaj już sama nie
wiem co mam robić,czyszczę jej nosek aż od tego czyszczenia ją boli i ma suchy