a79
06.11.06, 18:03
moja 3 miesięczna córeczka nie chce leżeć na brzuszku, jak ją kładę to
strasznie krzyczy, nie podnosi gówki, rączki rozjezdzają się jak żabie. Byłam
dzisiaj u pediatry, który powiedział że to nie dobrze, dał mi skierowanie na
rehabilitację. Dzwoniłam ale najbliższy termin to koniec listopada. Czy
znacie jakiegoś rehabilitanta z okolic Pruszkowa lub W-wy