Dodaj do ulubionych

Do mam które same gotują zupki

10.12.06, 18:06
Jakie mięso najczęściej gotujecie: z królika, z indyka, cielęcinę czy może
jeszcze jakieś inne? Które najzdrowsze jest dla dzieci?
Obserwuj wątek
    • olimpia_b81 Re: Do mam które same gotują zupki 10.12.06, 18:15
      krolik,indyk,cielecina,baranina ale zdarza sie tez wolowina czy wieprzowina.cora ma 7 m-cy.
      podobno najzdrowsze sa golebie,niestety nie mam dojsc.
      • dominika0808 Re: Do mam które same gotują zupki 10.12.06, 19:32
        ja gotuje na zmiane: kurczak, cielecina, indyk, wolowina a od jakiegos czasu
        rybka smile
    • zona_mi Wątek z czołówki - najczęściej zadawane pytania: 10.12.06, 18:17
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=572&w=31793062&a=49568041
      • kiniamum Re: Wątek z czołówki - najczęściej zadawane pytan 10.12.06, 19:41
        zapraszam Cie na moje forum-mamy tam prywatnego dzueciecego dietetykasmile (linka
        na dole na czerwono) pozdrawiam!
    • mika_p Re: Do mam które same gotują zupki 10.12.06, 20:58
      Cielęciny nie podawałam, dziecko już wczesniej reagowalo alergicznie na mleko w
      mojej diecie, a cielęcina to to samo białko.
      Gotowałam drób i wieprzowinę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka