renia1807 10.12.06, 18:06 Jakie mięso najczęściej gotujecie: z królika, z indyka, cielęcinę czy może jeszcze jakieś inne? Które najzdrowsze jest dla dzieci? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olimpia_b81 Re: Do mam które same gotują zupki 10.12.06, 18:15 krolik,indyk,cielecina,baranina ale zdarza sie tez wolowina czy wieprzowina.cora ma 7 m-cy. podobno najzdrowsze sa golebie,niestety nie mam dojsc. Odpowiedz Link Zgłoś
dominika0808 Re: Do mam które same gotują zupki 10.12.06, 19:32 ja gotuje na zmiane: kurczak, cielecina, indyk, wolowina a od jakiegos czasu rybka Odpowiedz Link Zgłoś
zona_mi Wątek z czołówki - najczęściej zadawane pytania: 10.12.06, 18:17 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=572&w=31793062&a=49568041 Odpowiedz Link Zgłoś
kiniamum Re: Wątek z czołówki - najczęściej zadawane pytan 10.12.06, 19:41 zapraszam Cie na moje forum-mamy tam prywatnego dzueciecego dietetyka (linka na dole na czerwono) pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
mika_p Re: Do mam które same gotują zupki 10.12.06, 20:58 Cielęciny nie podawałam, dziecko już wczesniej reagowalo alergicznie na mleko w mojej diecie, a cielęcina to to samo białko. Gotowałam drób i wieprzowinę. Odpowiedz Link Zgłoś